Activia
Zondag 27 september
14.00 Alexandria 1-Activia 1
10.00 Activia 2-Wijhe 2
11.30 Voorwaarts 8-Activia 3
09.30 Schalkhaar 11-Activia 4
Vrouwen
10.30 Activia-Cupa/Wilp/Voorst 1
Cupa/Wilp
Zaterdag 26 september
14.30 Diepenveen 2-Cupa Wilp 2
12.30 RDC 4-Cupa Wilp 3
Vrouwen
12.00 ZVV 2-Cupa/Wilp/Voorst 1
Zondag 27 september
14.00 V en L 1-Cupa Wilp 1
10.00 Cupa Wilp 2-UD 2 (Cupa)
12.30 Cupa Wilp 3-Deventer 3 (Cupa)
10.00 Loenermark 6-Cupa Wilp 4
09.30 Cupa Wilp 5-Emst 3 (Cupa)
Vrouwen
10.30 Activia 1-Cupa Wilp 1
11.30 Heeten/Wesepe 1-Cupa Wilp 2
Klarenbeek
Vrijdag 25 september
Vrouwen zaal
20.00 Klarenbeek 1-Vaassen 2
Heren Zaal
21.00 Klarenbeek 1-Voorwaarts 2
Zaterdag 26 september
Vrouwen Veld
11.30 Klarenbeek 2-SVZW 1
13.45 DDZC 1-Klarenbeek 3
14.00 Klarenbeek 1-Saestum 2
Heren Veld
14.00 Apeld Boys 2-Klarenbeek 3
14.30 Helios 4-Klarenbeek 2
Zondag 27 september
Heren Veld
10.30 Klarenbeek 2-Brummen 2
10.30 Klarenbeek 4-SCS 1
11.30 WSV 10-Klarenbeek 3
11.30 Victoria Boys 4-Klarenbeek 5
14.00 Klarenbeek 1-FC Jeugd 1
Maandag 28 september
Heren Zaal
Beekbergen 2 -Klarenbeek 1
Dinsdag 29 september
Vrouwen zaal
20.30 ZVV Dyname Lelystad 1-Klarenbeek 1
Teuge
Zaterdag 26 september
15:00 Teuge 1-Rood-Wit 1
12:30 Teuge 2-Stroe 3
15:30 Apeldoorn 6-Teuge 3
14:30 Teuge 4-Columbia 3
14:30 Teuge 5-WZC Wapenveld 5
12:30 Teuge 6-Nunspeet 8
Vrouwen
12:30 Zeddam-Sint Joris 1-Teuge/Voorwaarts 1
Terwolde
Zondag 27 september
14.00 Terwolde 1-Deventer 1
10.00 Terwolde 2-Turkse Kracht 6
10.00 Twello 5-Terwolde 3
09.30 WWNA VE1-Terwolde VE1
09.30 Terwolde VE2-UD VE1
Vrouwen
13.00 Loenermark 2-Terwolde 1
Twello
Veldvoetbal
Zaterdag 26 september
14.30 Twello 2-Gr.Wit 2
Zondag 27 september
10.00 Twello 2-Columbia 3
10.00 Heerde 4-Twello 3
10.00 Twello 5-Terwolde 3
10.30 Overw. 6-Twello 4
14.00 Go-Ahead D. 1-Twello 1
Zaalvoetbal
Woensdag 23 september
19.30 Gr.Wit 2-Twello 6
21.30 PFC 5-Twello 2
Vrijdag 25 september
21.00 ATIK 3-Twello 3
Voorst
Zondag 27 september
14:00 Voorst 1-Apeld Boys 1
10:00 Zutphen 2-Voorst 2
10:00 Dierense Boys 3-Voorst 3
10:00 Voorst 4-Zutphen 4
Voorwaarts
Woensdag 23 september
Vrouwen midweek
19.30 Haarle 1-Voorwaarts 1
Vrijdag 25 september
Zaal Jachtlust
20.30 Voorwaarts 1-Apeld. Boys 1
Zondag 27 september
12.00 Alverna 2-Voorwaarts 2
11.30 Voorwaarts 3-Diepenveen 2
10.00 WWNA 2-Voorwaarts 4
11.30 Voorwaarts 5-V&L 2
09.30 Voorwaarts 6-Vaassen 2
09.30 Albatross 3-Voorwaarts 7
11.30 Voorwaarts 8-Activia 3
09.30 Voorwaarts 9-TKA 4
10.00 Go Ahead D. 3-Voorwaarts 10
09.30 Voorwaarts 11-Orderbos 5
TZ&PC Proteus
(zwembad de Schaeck)
Zaterdag 26 september
16:00 Dames 2-Vriezenveen dames 2
16:45 Dames 3-Nijkerk dames 3
17:30 Heren 2-Borculo heren 7
18:15 Dames 1-Barneveld dames 2
19:15 Heren 1-Emmen heren 1
woensdag 23 september 2015