Voor ernstig zieke kinderen Tweede nationale ballonnenloop

Twello- Op het prachtige recreatiegebied Bussloo heeft de stichting ’Onze Ballon’ op zondag 3 juni a.s. voor de tweede keer de nationale ballonnenloop georganiseerd. De ballon moet blijven varen zodat (terminaal) zieke en kinderen een ge­weldige dag kunnen beleven en daarvoor is heel veel geld nodig. Daarom wordt een ieder gevraagd om voor dit goede doel te gaan lopen. Tot 31 mei a.s. kan men zich daartoe via de site www.inschrijven.nl aanmelden hetgeen overigens op de dag zelf tot een half uur voor de start in het clubhuis van s.v. Cupa in Bussloo ook mogelijk is.

Afstanden
Naast een heuse kidsrun van een kilometer staan een bedrijvenloop van 5 km en individuele afstanden van 5, 7.5 en 15 km op het programma. Starttijd is 16.00 uur en wel vlakbij het clubhuis van sv Cupa alwaar ook zal worden gefinisht. Inschrijfgeld 10 euro, kidsrun 5 euro.

Prijzen
Gelopen wordt voor een goed doel, dus gaat het inschrijfgeld volledig naar ’Onze Ballon’ en bovendien worden ook heuse ballonvaarten verloot. Het startnummer is tevens lotnummer en daarmee wordt dus kans op een ballonvaart gemaakt. Ditzelfde geldt voor degene die het meeste sponsorgeld weet binnen te halen.

Ballooning
Vanaf 17.30 uur, na afloop van het sportieve en gezellige loopfeest, worden op het voetbalveld van sv Cupa diverse ballonnen startklaar gemaakt om met zieke kinderen en met de winnaars te gaan varen. Een geweldig spektakel, maar uiteraard wel afhankelijk van de weersomstandigheden. Voor meer informatie over de stichting en de ballonnenloop kan naar de website www.onzeballon.nl worden verwezen.

woensdag 16 mei 2012

Deel dit bericht