Sportprogramma week 10 2018

Programma V en L

Zaterdag 10-03-2018

09:30 V en L JO9-1G - Robur et Velocitas JO9-3

10:00 V en L JO11-1 - Rohda Raalte JO11-3

10:00 V en L JO11-2 - Be Quick Z. JO11-2G

10:30 SC Klarenbeek JO8-1 - V en L JO8-1

11:30 V en L JO13-1G - Robur et Velocitas JO13-5

11:30 V en L JO15-1G - SV Twello JO15-2G

14:00 V en L JO17-1G - Berkum JO17-5

14:30 V en L JO19-1 - Activia JO19-1

Zondag 11-03-2018

09:30 Colmschate ‘33 5 - V en L 3

10:00 KCVO VE1 - V en L VE1

11:00 V en L VR1 - TVC ‘28 VR1

14:00 V en L 1 - Wesepe 1

Activia

Zondag 11 maart

14.00 Broekland 1 – Activia 1

11.30 Albatross 2 – Activia 2

11.30 Sallandia 2 – Activia 3

11.00 Activia 4 – Diepenveen 4

Vrouwen

10.30 Activia-AZC / Eefde

CCW ’16

Zaterdag 10 maart.

14.45 Groen wit 5-CCW 2

14.00 Klarenbeek 2-CCW 3

Zondag 11 maart.

14.00 Go Ahead D 1-CCW 1

09.30 CCW 3-Robur et Velocitas 6

10.00 Klarenbeek 5-CCW 4

Vrouwen

14.00 Pax 1-CCW 1

Klarenbeek

Zondag 11 maart

10.00 Klarenbeek 5-CCW 4

10.30 Klarenbeek 4-Schalkhaar 12

Teuge

Zaterdag 10 maart

14:30 Barneveld 1 - Teuge 1

14:30 UD 2 - Teuge 2

14:30 Teuge 4 - Zutphen 3

15:00 RDC 5 - Teuge 5

14:30 Teuge 1 - DVV 1

Terwolde

Zondag 11 maart

14.00 Terwolde 1 – ABS 1

11.30 Terwolde 2 – Apeld. Boys 3

10.00 Welsum 1 – Terwolde 3

09.30 Terwolde VE1 – Rohda R. VE1

10.00 Epse/Gorssel Comb. VE1 – Terwolde VE2

Vrouwen

11.30 Terwolde 1-Zutphen 1

Twello

Zaalvoetbal

Vrijdag 9 maart

19.30 Twello 2 – Davo 3

20.30 Twello 3 – Davo 2

21.30 Twello 5 – Holten 4

elders

20.00 SMR 1 – Twello 6

Veldvoetbal

Zondag 11 maart

10.00 WWNA 2 – Twello 2

10.00 Twello 5 – Helios 3

10.00 Twello 4 – Klarenbeek 3

12.30 Loenermark 8 – Twello 6

14.30 Loenermark 1 – Twello 1

V en L

Zondag 11 maart

09:30 Colmschate 5-V en L 3

10:00 KCVO VE1 - V en L VE1

14:00 V en L 1 - Wesepe 1

Vrouwen

11:00 V en L 1-TVC 1

Voorst

Zondag 11 maart

14:00 Voorst 1 - Doesburg 1

10:00 Voorst 2 - WWNA 3

09:30 Colmschate 4 - Voorst 3

13:00 Anaduolu 1 - Voorst 4

Sporthal Jachtlust

Donderdag 8 maart

21:00– 23:00 Volleybal Voorwaarts senioren

Vrijdag 9 maart

21:00 – 22:00 Zaalvoetbal KNVB Voorwaarts senioren

Zaterdag 10 maart

09:45 – 12:00 Handbal Voorwaarts junioren

13:00 – 19:00 Volleybal Voorwaarts junioren/ senioren

20:00 – 22:00 Uitvoering muziekvereniging Excelsior - mulitzaal

Zondag 11 maart

10:00 – 13:15 Handbal Voorwaarts junioren/ senioren

Sporthal Zuiderlaan

Vrijdag 9 maart

19:30 – 22:30 Zaalvoetbal KNVB Twello senioren

Zaterdag 10 maart

13:00 – 16:30 Basketbal Twello

woensdag 7 maart

Deel dit bericht