Sportprogramma 10 tot 14 april

Activia

Zaterdag 13 april

14:30 Activia 2-Eerbeekse Boys 3

Zondag 14 april

14:00 Activia 1 - Epe 1

11:00 Activia 2 - Heino 4

10:30 Go Ahead D. 2 - Activia 3

09:30 Voorwaarts 11 - Activia 4

CCW ’16

Zaterdag 13 april

14.30 Albatross 3 - CCW 2

15.00 RDC 5 - CCW 3

Zondag 14 april

14.00 CCW 1 – Sallandia 1

10.00 CCW 2 – Ratti-Socii 2

10.00 Voorst 4 - CCW 3

Vrouwen

11.00 CCW 1-NVC/DenDam/SDOUC 1

13.00 CCW 2 - Lemelerveld 1

Teuge

Zaterdag 13 april

15:00 Teuge 1 - Otterlo 1

12:30 Teuge 2 - AZSV 5

15:00 Groen Wit 2 - Teuge 3

12:30 Veluwse Boys 2 - Teuge 4

14:30 Teuge 5 - Beekbergen 4

Vrouwen

10:45 VVOP 1 - Teuge 1

Terwolde

Donderdag 11 april

18.30 Terwolde 1 – V. en L. 1

Zondag 14 april

14.00 SDOL 1 – Terwolde 1

09.30 KCVO 5 – Terwolde 2

10.00 Terwolde 3 – Emst 3

09.30 Terwolde 4 – ABS 5

10.00 ZVV VE1 – Terwolde VE1

Vrouwen

11.30 Terwolde 1 – Markelo 1

Twello

Zaalvoetbal

Vrijdag 12 april

19.00 Davo 3 – Twello 4

20.00 Colmschate 2 – Twello 3

Veldvoetbal

Donderdag 11 april

20.00 Twello 4 – Heeten 4

Dames

Vrijdag 12 april

Locatie Eefde

19.30 Twello – Activia

20.30 Twello – Almen/Eefde

Zondag 14 April

09.30 Nw.Heeten 3 – Twello 4

10.00 Twello 5 – WSV 8

10.00 Twello 3 – WWNA 4

10.30 WSV 2 – Twello 2

14.00 Twello 1 – Klarenbeek 1

Voorst

14:00 Voorst 1 - De Hoven 1

10:00 Voorst 2 - Beekbergen 2

10:00 Kl Dochteren 1 - Voorst 3

10:00 Voorst 4 - CCW’16 3

12:00 Voorst 5 - De Hoven 2

Voorwaarts

Woensdag 10 april

Gymzaal Obdamstraat

20.15 Voorwaarts DR1-Hooiberg DR1

Donderdag 11 april

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS4-Hevo DS2

19.00 Voorwaarts HS3-Auto v Oort/R HS3

21.00 Voorwaarts HS2-Primavo HS1

21.00 Voorwaarts HS4-Salvo ‘18 HS2

21.00 Voorwaarts HR3-CCW ’16 HR1

Vrijdag 12 april

Futsal Jachtlust

21.00 Voorwaarts T4-Groen -Wit ’62

Zaterdag 13 april

12.30 Voorwaarts DS2-Auto v Oort/R DS2

14.30 Voorwaarts HS1-Auto v Oort/R HS1

17.00 Voorwaarts DS1-Heyendaal DS1

Zondag 14 april

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 9-Gazelle 2

09.30 Voorwaarts T 11-Activia 4

09.30 Voorwaarts T 12-KCVO 6

11.30 Voorwaarts T 4-Heino 3

11.30 Voorwaarts T 6-KCVO 3

11.30 Voorwaarts T 5-Deventer 2

VenL

Donderdag 11 april

18:30 Terwolde 1 - V en L 1

19:30 RODA VR2 - V en L VR1

Zondag 14 april

10:00 V en L 2 - Epe 3

10:00 V en L 3 - Go Ahead Dev 5

10:00 Apeld Boys VE1 - V en L VE1

10:30 Zutphen VR1 - V en L VR1

14:00 IJsselstreek 1 - V en L 1

woensdag 10 april

Deel dit bericht