Sportprogramma 30 november tot 2 december

Activia

Zaterdag 1 december

14:30 Activia – Albatross 2

Zondag 2 december

14:00 Activia 1 – Turkse Kracht 1

11:00 Activia 2 – Victoria Boys 2

09:30 RDC 3 – Activia 3

12:30 SCS 1 – Activia 4

Vrouwen

11:30 Terwolde – Activia

CCW ’16

Zaterdag 1 december

14.30 Helios 5-CCW 2

15.00 Groen Wit 8–CCW 3

Zondag 2 december

14.00 Marienheem 1-CCW 1

10.30 Alexandris 3-CCW 3

Vrouwen

11.00 CCW 1–GVA 1

11.00 CCW 2–Schalkhaar 1

Teuge

Zaterdag 1 december

15:00 Teuge 1 - AGOVV 1

12:30 Teuge 2 - Columbia 2

14:30 Beekbergen 2 - Teuge 3

14:30 Teuge 5 - Groen Wit 7

Vrouwen

12:15 Hierden 1 - Teuge 1

Twello

Zaalvoetbal

Vrijdag 30 november

elders

19.30 Apeldoorn 6 – Twello 1

20.00 Exudiantes 2 – Twello 2

Veldvoetbal

Zondag 2 december

09.30 Schalkhaar 4 – Twello 2

10.00 Twello 5 – Wissel 2

10.00 Twello 3 – Klarenbeek 3

12.15 Heeten 4 – Twello 4

14.00 Twello 1 – ZVV 1

VenL

Zondag 2 december

10:00 V en L 2 - WSV 5

10:00 V en L 3 - Colmschate 4

10:30 Gorssel VE1 - V en L VE1

14:00 Go Ahead Deventer 1 - V en L 1

Voorwaarts

Donderdag 29 november

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS8 – HVV DS3

19.00 Voorwaarts DS3 – Heeten Sportief DS1

19.00 Voorwaarts DS5 – Auto van Oort/R. DS6

Zaterdag 1 december

Volleybal Jachtlust

12.30 Voorwaarts DS2 – SV Dynamo A. DS5

14.30 Voorwaarts HS1 – Apollo 8 HS1

17.00 Voorwaarts DS1 – SSS DS2

Handbal Jachtlust

19.30 Voorwaarts DS4 – AutoService/Haarle DS2

Zondag 2 december

Handbal Jachtlust

12.00 Voorwaarts DS2 – HV Zwolle DS2

13.10 Voorwaarts DS3 – SV Nieuw Heeten DS2

Voetbal De Laene

9.30 Voorwaarts T 11 – ZVV ’56 4

9.30 Voorwaarts T 12 – SV Vaassen 4

9.30 Voorwaarts T 9 – Go Ahead D. 2

11.30 Voorwaarts T 4 – VV Lettele 2

11.30 Voorwaarts T 6 – SV Vaassen 2

11.30 Voorwaarts T 5 – Raalte 2

Terwolde

Zondag 2 december

14.00 IJsselstreek 1 – Terwolde 1

12.00 Schalkhaar 7 – Terwolde 2

09.30 Terwolde 4 – FC RDC 5

10.00 RDC VE1 – Terwolde VE1

Vrouwen

11.30 Terwolde 1 – Activia 1

Voorst

Zondag 2 december

14:00 Voorst 1 - Alexandria 1

10:00 Voorst 2 - Turkse Kracht 3

10:30 Be Quick Z 2 - Voorst 3

12:00 Voorst 4 - FC Jeugd 4

10:00 Voorst 5 - Brummen 6

woensdag 28 november

Deel dit bericht