Sportprogramma 6 tot 10 februari

Activia

Zaterdag 9 februari

14:30 Activia 2-Albatross 3

Zondag 10 februari

14:00 Activia 1 - Wijhe ‘92 1

11:00 Activia 2 - Schalkhaar 4

11:30 Rohda Raalte 6 - Activia 3

11:00 Kieviten 3 - Activia 4

12:00 Heino VR - Activia VR

CCW ’16

Zaterdag 9 februari

14.30 Columbia 3 - CCW 2

16.30 Deventer 2 - CCW 3

Zondag 10 februari.

14.00 CCW 1 – Deventer 1

10.00 CCW 2 – Zutphen 2

Vrouwen

11.00 CCW 1 – Genderingen 1

Teuge

Zaterdag 9 februari

15:00 Teuge 1 - Barneveld 1

12:30 Teuge 2 - VIOS V. 2

14:30 Teuge 3 - RDC 2

14:30 Oene 3 - Teuge 4

14:30 Teuge 5 - Groen Wit 8

Vrouwen

12:00 VSCO 1 - Teuge 1

Twello

Zaalvoetbal Zuiderlaan

Vrijdag 8 februari

19.30 Twello 3 – Davo 5

20.30 Twello 5 – Andarynio 6

Elders

19.00 Exdutiantes 1 – Twello 2

21.30 Apeldoorn 6 – Twello 1

Veldvoetbal

Zondag 10 februari

09.30 Schalkhaar 6 – Twello 4

10.00 Twello 3 – Columbia 6

10.00 Twello 5 – Terwolde 3

11.30 Vict.Boys 2 – Twello 2

14.00 WWNA 1 – Twello 1

Voorst

Zondag 10 februari

14:00 Zutphen 1 - Voorst 1

10:00 Voorst 2 - AZC 3

10:00 Voorst 4 - Brummen 5

09:30 Keijenburgse Boys 6 - Voorst

V en L

Zondag 10 februari

10:00 V en L 2 - Vaassen 2

10:00 V en L 3 - RDC 5

10:00 ZVV VE1 - V en L VE1

10:30 Colmschate VR1 - V en L VR1

14:00 Terwolde 1 - V en L 1

Voorwaarts

Woensdag 6 februari

Handbal Jachtlust

20.30 Fit & Fun/Voorwaarts-OW/VOC DS1

Donderdag 24 januari

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DR2 – Avior DR8

19.00 Voorwaarts HS2 – Blok EVC HS1

21.00 Voorwaarts DS4 – WSV DS1

21.00 Voorwaarts HS3 – LIVO HS6

21.00 Voorwaarts HS4 – Spiker HS2

Zaterdag 9 februari

Handbal Jachtlust

20.00 Voorwaarts DS4-Overwetering DS3

Volleybal Jachtlust

12.30 Voorwaarts DS2 – Blok EVC DS1

14.30 Voorwaarts HS1 – Pegasus HS1

17.00 Voorwaarts DS1 – Set Up ’65 DS1

Zondag 10 februari

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 3 – Heerde 2

09.30 Voorwaarts T 8 – Emst 2

09.30 Voorwaarts T 9 – Apeld. Boys 5

11.30 Voorwaarts T 2 – Bon. Boys 2

11.30 Voorwaarts T 4 – Schalkhaar 3

11.30 Voorwaarts T 5 – Broekland 2

14.00 Voorwaarts T 1 – Luctor et E. 1

Handbal Jachtlust

14.55 Voorw. DS2 – Gastvrij Wijhe DS2

16.05 Voorwaarts DS3 – CVO DS2

woensdag 6 februari

Deel dit bericht