Sportprogramma 8 tot 10 maart

Activia

Zaterdag 9 maart

14:30 Activia 2-Eerbeekse Boys 4

Zondag 10 maart

14:00 Activia 1 - Witkampers 1

11:00 Activia 2 - Twello 2

12:30 Turkse Kracht 6 - Activia 3

12:00 FCJeugd 4 - Activia 4

11:30 AZC / Eefde VR - Activia VR

CCW ‘16

Zaterdag 9 maart.

14.30 Davo 2 - CCW 2

14.30 Orderbos 2 - CCW 3

Zondag 10 maart.

14.00 CCW 1 – Emst 1

10.00 CCW 2 – Lochem 3

09.30 CCW 3 – De Kieviten 3

Vrouwen

11.00 CCW 1 – RKHVV 2

13.00 CWW 2 - WarnsvBoys 1

Terwolde

Zondag 10 maart

14.00 Mariënheem 1 – Terwolde 1

10.00 ABS 3 – Terwolde 2

10.00 Terwolde 3 – Helios 3

10.00 V. en L. VE1 – Terwolde VE1

Teuge

Zaterdag 9 maart

15:00 Teuge 1 - Advendo 1

12:30 Teuge 2 - Eerbeekse Boys 2

14:30 Teuge 3 - Helios 2

12:30 Teuge 4 - Groen Wit 5

14:30 Teuge 5 - Deventer 2

Vrouwen

12:00 VIOS V. 1 - Teuge 1

Twello

Zaalvoetbal zuiderlaan

Vrijdag 8 maart

19.30 Twello 2 – Exstudiantes 1

20.30 Twello 3 – Helios 1

elders

19.00 FAZ 3 – Twello 4

Veldvoetbal

Zondag 10 maart

10.00 Twello 5 – Voorwaarts 9

10.00 Twello 3 – Gr.Wit 4

11.00 Activia 2 – Twello 2

12.30 Deventer 5 - Twello 4

14.00 Twello 1 – Beekbergen 1

V en L

Zondag 10 maart

10:00 Apeldoornse Boys 2 - V en L 2

10:00 V en L VE1 - Terwolde VE1

11:00 V en L VR1 - MvR VR1

11:30 IJsselstreek 3 - V en L 3

14:00 V en L 1 - Wissel 1

Voorst

Zondag 10 maart

14:00 Basteom 1 - Voorst 1

10:00 Voorst 2 - Warnsveldse Boys 3

09:30 Pax 9 - Voorst 3

10:00 Voorst 4 - Albatros 5

09:30 AZC5 - Voorst 5

Voorwaarts

Donderdag 7 maart

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DR2 – Epse DR2

19.00 Voorwaarts HS2 – Dynamo A. HS6

21.00 Voorwaarts DS4 – Bruvoc DS1

21.00 Voorwaarts HS3 – Dynamo A HS8

21.00 Voorwaarts HS4 – Bruvoc HS4

Zaterdag 9 maart

Volleybal Jachtlust

12.30 Voorwaarts DS2 – Dynamo A. DS4

14.30 Voorwaarts HS1 – VVH HS1

17.00 Voorwaarts DS1 – Dynamo A DS3

Handbal Jachtlust

20.00 Voorwaarts DS4 – Swift DS1

Zondag 10 maart

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 10 –Be Quick Z. 3

09.30 Voorwaarts T 11 – Brummen 5

09.30 Voorwaarts T 12 – Vict. Boys 5

11.30 Voorwaarts T 4 – WSV 3

11.30 Voorwaarts T 6 – TKA 2

11.30 Voorwaarts T 7 – Rohda R. 2

11.30 Voorwaarts T 5 – Wijhe 92 4

Handbal Jachtlust

13.40 Voorwaarts DS3 – Plus S/Heeten DS2

woensdag 6 maart

Deel dit bericht