Sportprogramma 8 tot 11 november

Activia

Zaterdag 10 november

14:30 Eerbeekse Boys 4 – Activia

Zondag 11 november

10:00 Twello 2 – Activia 2

10:00 Activia 3 – Turkse Kracht 6

12:00 Activia 4 – FC Jeugd 4

Vrouwen

10:30 Activia – AZC/Eefde

CCW ’16

Zaterdag 10 november

14.00 CCW 2 – Davo 2

14.00 CCW 3 – Orderbos 2

Zondag 11 november

12.15 Lochem 3 - CCW 2

11.00 Kieviten 3 - CCW3

Vrouwen

13.00 Warnsv Boys 1-CCW 2

Terwolde

Zondag 11 november

10.00 Helios 3 – Terwolde 3

12.00 Schalkhaar 8 – Terwolde 4

09.30 Terwolde VE1 – V. en L. VE1

Voorst

Zondag 11 november:

14:00 Voorst 1 - Basteom 1

10:00 Warnsveldse Boys 3 - Voorst 2

10:00 Voorst 3 - Pax 9

10:00 Albatros 5 - Voorst 4

VenL

Zondag 11 november

09:30 Terwolde VE1 - V en L VE1

10:00 V en L 2 - Apeldoornse Boys 2

10:00 V en L 3 - IJsselstreek 3

Vrouwen

12:15 MvR 1-V en L 1

Teuge

Donderdag 8 november

20:15 Berkum - Teuge 1 (beker)

Zaterdag 10 november

14:30 Eerbeekse Boys 2 - Teuge 2

12:45 Helios 2 - Teuge 3

15:00 Groen Wit 5 - Teuge 4

Vrouwen

14:30 Teuge 1 - VIOS V. 1

Twello

Zaalvoetbal

Vrijdag 9 november

19.30 Twello 3 -Voorwaarts 3

20.30 Twello 4 – RDC 4

21.30 Rob.& Vel.3 – Twello 2

Veldvoetbal

Zondag 11 november

09.30 Voorwaarts 9 – Twello 5

10.00 Twello 4 – Deventer 5

10.00 Twello 2 – Activia 2

10.30 Gr.Wit 4 – Twello 3

Voorwaarts

Woensdag 7 november

Gymzaal Obdamstraat

20.00 Voorwaarts DR1 – Borplat DR1

Donderdag 8 november

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DR2 – Dash DR1

19.00 Voorwaarts HS2 – ABS HS1

21.00 Voorwaarts HR3 – Overa HR 1

21.00 Voorwaarts HS3 – Dio Ugchelen HS1

Vrijdag 9 november

Zaalvoetbal Jachtlust

21.00 Voorwaarts T 1 – LZVV 1

22.00 Voorwaarts T 4 – Andarinyo 6

Zaterdag 10 november

Volleybal Jachtlust

12.30 Voorwaarts DS2 – Spiker DS1

14.30 Voorwaarts HS1 – De Hofnar-B. HS1

17.00 Voorwaarts DS1 – VVH DS1

Handbal Jachtlust

20.00 Fit & Fun/Voorw. DS1 – PCA/Kwiek DS1

Zondag 11 november

Handbal Jachtlust

12.00 Voorwaarts DS5 – PCA/Kwiek DS4

Voetbal De Laene

9.30 Voorwaarts T 3 – Heino 2

9.30 Voorwaarts T 9 – Twello 5

11.30 Voorwaarts T 8 – Batavia ’90 2

woensdag 7 november

Deel dit bericht