Activia
18 maart
14.00 Activia 1 – Deventer 1
11.00 Activia 2 – Twenthe 2
10.00 Activia 3 – Colmschate 3
10.00 V en L 3 – Activia 4
12.00 Witkampers VR 2 – Activia VR
CCW ’16
Donderdag 15 maart
20.00 CCW Vr.1-Owios Vr. 1(beker)
Zaterdag 17 maart
14.00 CCW 2-Almen 2
14.00 CCW 3-RDC 5
Zondag 18 maart
11.00 Epe 4-CCW 2
09.30 Beekbergen 3-CCW 3
10.30 CCW 4-RDC 5
Klarenbeek
Zondag 18 maart
10.30 Klarenbeek 3-Schalkhaar 11
14.00 Klarenbeek 1-TKA 1
Terwolde
Zondag 18 maart
14.00 Gazelle 1 – Terwolde 1
10.00 Terwolde 3 – Broekland 5
09.30 Terwolde VE2 – TKA VE1
Vrouwen
11.30 AZC/Eefde 1-Terwolde 1
Teuge
Zaterdag 17 maart
15:00 Teuge 1 - Batavia 1
12:30 Teuge 2 - VIOS V. 2
14:30 Teuge 3 - Dieren 4
15:00 Victoria Boys 2 - Teuge 4
14:30 Teuge 5 - FC Zutphen 4
Vrouwen
15:00 OVC 1 - Teuge 1
Twello
Zaalvoetbal Zuiderlaan
Vrijdag 16 maart
19.30 Twello 5 – Holten 3
20.30 Twello 6 – Voorwaarts 3
elders
20.00 Colmschate 1-Twello 3
21.00 Holten 4 – Twello 4
Veldvoetbal
Woensdag 14 maart
20.00 Twello 0.21-Ned.Dovenelftal
Zondag 18 maart
10.00 Twello 6 – Schalkhaar 7
11.00 Twello 2 – WSV 2
14.00 Twello 1 – Vaassen 1
Voorst
Zondag 18 maart
14:00 uur Angerlo Vooruit 1 - Voorst 1
11:30 uur WSV 5 - Voorst 2
10:00 uur Voorst 4 - SHE 4
VenL
Zondag 18 maart
10:00 V en L 2 - Emst 2
10:00 V en L 3 - Activia 4
11:00 Tukkers VR1 - V en L VR1
12:00 V en L VE1 - ZVV VE1
14:00 SSA Epse Gorssel Comb 1-VenL 1
Voorwaarts T
Donderdag 15 maart
Volleybal Jachtlust
19.00 Voorwaarts DS6 – BSV DS2
19.00 Voorwaarts HS2- Dash HS1
19.00 Voorwaarts DR2 – Dash DR1
21.00 Voorwaarts DS 7 – Terwolde DS 1
21.00 Voorwaarts HS3 – SV Loil HS1
21.00 Voorwaarts HS4- Klarenbeek HS2
Vrijdag 16 maart
Zaalvoetbal Jachtlust
Voorwaarts T2 – Vaassen 2
Zaterdag 17 maart
Handbal Jachtlust
20.00 Eurobottle/VW DS 1 – Bentelo DS1
Zondag 18 maart
Handbal Jachtlust
13.10 Voorwaarts DS2 - OBW D2
Voetbal de Laene
09.30 Voorwaarts T 4 – WWNA 2
09.30 Voorwaarts T 10 – Sallandia 4
11.30 Voorwaarts T 6 – Vaassen 2
11.30 Voorwaarts T 7- Turkse kracht 2
woensdag 14 maart 2018