Sportprogramma week 14 2018

Activia
Zondag 8 april
10:00 Activia 3 - Rohda R. 7
11:00 Activia 2 - Groen Wit 2
11:30 Keyenburgse Boys VR - Activia VR
13:00 RDC 6 - Activia 4
14:00 Activia 1 - Haarle 1

Donderdag 12 april
19:30 Activia VR - Colmschate VR

CCW ’16
Zaterdag 7 april
14.00 CCW 2–Victoria Boys 2
14.00 CCW 3–Groen Wit 8

Zondag 8 april
14.00 CCW 1–Wissel 1
11.30 Albatross 4-CCW 2
11.00 Kieviten 3-CCW 3
10.30 CCW 4–UD 4
11.00 CCW Vr.1–AZC/Eefde Vr.1

Klarenbeek
Zondag 8 april
10.30 Klarenbeek 2-ZVV 2
14.00 Klarenbeek 1-ZVV 1

Terwolde
Donderdag 5 april
18.30 Terwolde 1 – Lettele 1

Zondag 8 april
14.00 Deventer 1 – Terwolde 1
09.30 Voorwaarts T. 8 – Terwolde 2
11.30 Terwolde 3 – Davo 4
10.00 Rob et Vel. VE1 – Terwolde VE1
09.30 Terwolde VE2 – FC RDC VE1

Vrouwen
10.30 Colmschate 1 – Terwolde 1

Donderdag 12 april
18.30 Terwolde 1 – Broekland 1
18.30 Terwolde 3 – Broekland 5

Teuge
Zaterdag 7 april
15:00 Teuge 1 - Otterlo 1
12:30 Teuge 2 - ZAC 3
14:30 Teuge 3 - Harfsen 2
14:30 Helios 3 - Teuge 4
14:30 Teuge 5 - Oeken 4

Vrouwen
14:30 Apeld Boys 1 - Teuge 1

Twello
Zaalvoetbal Zuiderlaan
Vrijdag 6 april
19.30 Twello 3 – Hooiberg 2
20.30 Twello 4 – SMR 1

elders
19.00 RDC 3 – Twello 5
20.45 Hooiberg 1 – Twello 2

Veldvoetbal
Donderdag 5 april
19.30 Twello 1 – TKA 1

Zondag 8 april
11.30 Zutphen 4 – Twello 6
11.30 Helios 2 – Twello 2
12.00 Schalkhaar 11 – Twello 4
14.00 Be-Quick 1 – Twello 1

VenL
Zondag 8 april
09:30 Sallandia 4 - V en L 3
10:00 Vaassen 2 - V en L 2
10:00 V en L VE1 - WWNA VE1
14:00 V en L 1 - Apeldoornse Boys 1

Vrouwen
11:00 V en L 1-Emos/Achilles E. 1

Voorst
Zondag 8 april
14:00 Voorst 1 - Basteom 1
09:30 AZC 4 - Voorst 2
09:30 Voorwaarts 11 - Voorst 3
10:00 Voorst 4 - Brummen 6

Voorwaarts T
Donderdag 5 april
Volleybal Jachtlust
19.00 Voorwaarts DS6 – Primavo DS2
19.00 Voorwaarts DS8 – ESV DS3
19.00 Voorwaarts DR2 – Borplat DR1
21.00 Voorwaarts HS2 – Orion HS2
21.00 Voorwaarts HS4 – Primavo HS2

Vrijdag 6 april
Zaalvoetbal Jachtlust
20.30 Voorwaarts T 2 – Epe 1

Zondag 8 april
Voetbal de Laene
09.30 Voorwaarts T 8 – Terwolde 2
09.30 voorwaarts T 11 – Voorst 3
11.30 Voorwaarts T 6 – Wissel 2
11.30 Voorwaarts T 5 – Loenermark 3
11.30 Voorwaarts T 3 – Haarle 2
14.00 Voorwaarts T 1 – Vorden 1

woensdag 4 april

Deel dit bericht