Sportprogramma week 15 2018

Activia

Donderdag 12 april

19:30 Activia VR - Colmschate VR

Zondag 15 april

10:00 Activia 3 - Schalkhaar 5

11:00 Activia 4 - Gazelle 3

11:00 Rohda Raalte 3 - Activia 2

14:00 Nieuw Heeten 1 - Activia 1

CCW ’16

Donderdag 12 april

19.30 Columbia 6 – CCW 4

19.30 CCW 4 – Voorwaarts T 12

Vrouwen

19.30 Keijenburgse Boys 1–CCW 1

Zaterdag 14 april

14.30 Zutphen 3-CCW 2

14.30 Almen 3-CCW 3

Zondag 15 april

14.00 CCW 1 – Sallandia 1

10.00 CCW 2 – De Kieviten 2

09.30 CCW 3 – Loenermark 7

11.30 Sallandia 5 - CCW 4

12.30 Zutphen Vr. 1 - CCW Vr.1

Klarenbeek

Zondag 15 april

10.00 Klarenbeek 5-Colmschate 4

10.30 Klarenbeek 4-RDC 6

Teuge

Zaterdag 14 april

14:30 VIOS V. 1 - Teuge 1

14:30 Eerbeekse Boys 2 - Teuge 2

14:30 Groen Wit 2 - Teuge 3

14:30 Teuge 4 - Diepenveen 3

14:30 Groen Wit 8 - Teuge 5

Vrouwen

14:30 Teuge 1 - VIOD 1

Terwolde

Donderdag 12 april

18.30 Terwolde 1 – Broekland 1

18.30 Terwolde 3 – Broekland 5

Zondag 15 april

14.00 Terwolde 1 – Raalte 1

11.30 Terwolde 2 – Orderbos 2

09.30 RDC 4 – Terwolde 3

09.30 Terwolde VE1 – TKA VE1

Vrouwen

11.30 Terwolde 1–Overwetering 1

Donderdag 19 april

18.45 Gazelle 1 – Terwolde 1

18.45 Terwolde 2 – Turkse Kracht 3

Twello

Zaalvoetbal Zuiderlaan

Vrijdag 13 april

19.30 Twello 2 – Davo 2

20.30 Twello 4 – Go-Ahead D. 1

21.30 Twello 5 – Twello 6

Veldvoetbal

Donderdag 12 april

19.30 Twello 1 – Vict.Boys 1

Zondag 15 april

09.30 Schalkhaar 10 – Twello 5

10.00 Twello 4 – Vict.Boys 3

11.00 Rheden VR – Twello VR

11.00 Twello 2 – Schalkhaar 4

14.00 Twello 1 – Beekbergen 1

Voorst

Donderdag 12 april

18:30 Angerlo Vooruit 1 - Voorst 1

Zondag 15 april

14:00 SDOO 1 - Voorst 1

10:00 Voorst 2 - SC Deventer 2

10:00 Voorst 3 - DAVO 5

10:00 AZC 6 - Voorst 4

Voorwaarts T

Woensdag 15 april

Handbal Jachtlust

20.00 Eurobottle VW DS1 – Bentelo DS1

Donderdag 12 april

Voetbal de Laene

19.30 Voorwaarts T – Heerde 3

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS6 – Terwolde DS1

19.00 Voorwaarts DS3 – Dash DS3

19.00 Voorwaarts DS5 – Primavo DS1

21.00 Voorwaarts HR2 – Borplat HR1

21.00 Voorwaarts DS4 – Heeten Sportief DS1

21.00 Voorwaarts DS7- DIO Ugchelen DS1

Vrijdag 13 april

Zaalvoetbal Jachtlust

20.30 Voorwaarts T 2 – Epe 1

Zondag 15 april

Voetbal de Laene

09.30 Voorwaarts T 4 – Beekbergen 2

11.30 Voorwaarts T 2 – OBW 2

11.30 Voorwaarts T 7 – Wesepe 3

Handbal Jachtlust

12.30 Eurobottle VW DS1 – HV Kwiek DS1

woensdag 11 april

Deel dit bericht