Sportprogramma week 20 2018

Activia

Zondag 20 mei

10:00 Activia 3 - Turkse Kracht 3

10:30 Deventer 5 - Activia 4

11:00 Activia 2 - Witkampers 2

14:00 Activia 1 - Hoonhorst 1

Vrouwen

12:00 Warnsveldse Boys-Activia

Donderdag 24 mei

19.30 Activia 3-Colmschate 3

CCW ’16

Donderdag 17 mei

19.30 Wesepe 1 – CCW 1

Zaterdag 19 mei

14.00 CCW 2 – Helios 3

14.00 CCW 3 – Harfsen 3

Zondag 20 mei

14.00 CCW 1 – Apeldoornse Boys 1

09.30 Columbia 5 - CCW 2

11.30 VictoriaBoys 6 - CCW 3

10.30 CCW 4 – Colmschate 4

11.00 CCW Vr.1 – Colmschate Vr. 1

Dinsdag 22 mei

19.30 CCW zat. 3-Klarenbeek zat. 2

Klarenbeek

Zaterdag 19 mei

Vrouwen

11:30 Klarenbeek 2 -d’Olde Veste 1

13:30 Klarenbeek 3 -Twello 2

Zondag 20 mei

10:30 Klarenbeek 2-WSV 2

10:30 Klarenbeek 3 -Victoria Boys 3

14:00 Klarenbeek 1 -Twello 1

Terwolde

Dinsdag 15 mei

19.00 Terwolde 3 – UD 3

Zondag 20 mei

14.00 Broekland 1 – Terwolde 1

10.00 Epe 4 – Terwolde 2

10.00 Terwolde 3 – Broekland 4

10.00 RDC VE1 – Terwolde VE1

09.30 Terwolde VE2 – Broekland VE1

Vrouwen

12.00 Witkampers 2 – Terwolde 1

Teuge

Zaterdag 19 mei

14:30 Teuge 1 - Unicum 1

12:30 Teuge 2 - Berkum 4

14:30 Teuge 3 - WSV 2

14:00 AGOVV 4 - Teuge 4

14:30 Teuge 5 - Go Ahead D. 2

Vrouwen

15:00 RDC 2 - Teuge 1

Twello

Donderdag 17 mei

19.00 Schalkhaar 9 – Twello 5

Vrijdag 18 mei

19.30 Twello 6 – Schalkhaar 7

Zondag 20 mei

09.30 Voorwaarts 4 – Twello 2

10.00 Loenermark 5 – Twello 4

11.00 Heeten 4 – Twello 5

14.00 Klarenbeek 1 – Twello 1

V en L

Donderdag 17 mei

19:30 V en L 1 - SDOL 1

Zondag 20 mei

09:30 Schalkhaar 12 - V en L 3

10:00 V en L VE1 - Eerbeekse Boys VE1

11:00 V en L VR1 - Wolfersveen VR1

11:30 Victoria Boys 2 - V en L 2

14:00 V en L 1 - Marienheem 1

Voorst

Zondag 20 mei

12:30 Turkse Kracht 4 - Voorst 2

10:00 Voorst 3 - Voorwaarts 12

10:00 Voorst 4 - EGC 4

Voorwaarts T

Donderdag 17 mei

Voetbal De Laene

19.00 Voorwaarts T 5 – Apeld. boys 2

Vrijdag 18 mei

Zaalvoetbal

21.30 Voorwaarts T 3 – FC RDC 4

Zondag 20 mei

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 4 – Twello 2

09.30 Voorwaarts T 10 – Klarenbeek 4

11.30 Voorwaarts T 7 – Warnsv. boys 3

11.30 Voorwaarts T 6 – Columbia 3

14.00 Voorwaarts T 1 – SML 1

woensdag 16 mei

Deel dit bericht