Sportprogramma
Voetbal
Activia
Zondag 2 oktober
14.00 Activia 1 – Holten 1
11.30 Albatross 2 – Activia 2
10.30 Activia 4 – Emst 4
Vrouwen
11.00 Helios –Activia
CCW ’16
Zaterdag 1 oktober
14.00 CCW 2-IJsselstreek 3
14.00 Apeld Boys 2-CCW 3
Zondag 2 oktober
14.00 Twello 1 - CCW 1
10.00 CCW 2 – Epe 3(Bussloo)
12.30 CCW 3 – Wijhe 6(Bussloo)
11.30 Be Quick Z 3 - CCW 4
09.30 CCW 5- Groen Wit 4(Bussloo)
Vrouwen
11.00 V en L1-CCW/Voorst 1
12.30 CCW2-SHE 1(Bussloo)
Klarenbeek
Zaterdag 1 oktober
Heren Veld
14:00 Klarenbeek 2-ZVV 2
Vrouwen Veld
14:00 Klarenbeek 1-DSS 1
11:30 Klarenbeek 2-AZSV 1
12:00 Zutphen 1-Klarenbeek 3
Zondag 2 oktober
Heren Veld
14:00 Orderbos 1-Klarenbeek 1
10:00 Columbia 3-Klarenbeek 2
10:30 Klarenbeek 3-Victoria Boys 2
10:00 Klarenbeek 5-Beekbergen 3
Teuge
Zaterdag 1 oktober
14:30 Hatto Heim 1 - Teuge 1
12:00 BAS 2 - Teuge 2
14:30 Teuge 3 - Oeken 3
14:00 Go Ahead 2 - Teuge 4
14:30 Go Ahead 3 - Teuge 5
Vrouwen
14:30 Apeld. Boys 1-Teuge/Voorwaarts 1
Terwolde
Zondag 2 oktober
14.00 VenL 1 – Terwolde 1
11.30 Terwolde 2 – Voorwaarts 6
11.30 Terwolde 3 – Voorwaarts 12
09.30 Terwolde VE1 – TKA VE1
09.30 Terwolde VE2 – Epe VE1
Vrouwen
10.30 WSV 1 – Terwolde 1
Twello
Vrijdag 30 september
Zuiderlaan
Zaalvoetbal
19.30 Twello 1 – PFC 1
20.30 Twello 4 – Twello 5
Elders
20.30 Andarinyio 2 – Twello 2
20.30 Voorwaarts 3 – Twello 6
21.00 LZVV 1 – Twello 3
Zondag 2 oktober
Veldvoetbal
09.30 WSV 9 – Twello 3
10.00 Epse/Gorssel - Twello 5
10.00 SHE 4 – Twello 6
10.30 Overwetering 6 – Twello 4
10.30 Twello 2 – ZVV’56 2
14.00 Twello 1 – CCW’16 1
VenL
Zondag 2 oktber
09:30 V en L 3 - WWNA 4
10:00 Emst 2 - V en L 2
10:00 Eerb. Boys VE1 - V en L VE1
14:00 V en L 1 - Terwolde 1
Vrouwen
11:00 V en L 1-CCW’16/Voorst 1
Voorwaarts
Vrijdag 30 september:
Zaal Jachtlust
21.30 Voorwaarts 1-Holten 1
20.30 Voorwaarts 3-Twello 6
Zondag 2 oktober:
14.00 KOSC 1-Voorwaarts 1
12.00 Blauw Wit 2-Voorwaarts 2
10.30 Columbia 2-Voorwaarts 3
09.30 Voorwaarts 4-Lemelerveld 3
11.30 Voorwaarts 5-Loenermark 3
11.30 Terwolde 2-Voorwaarts 6
11.30 Voorwaarts 7-Schalkhaar 4
10.00 SHE 2-Voorwaarts 8
09.30 Voorwaarts 9-Victoria Boys 3
09.30 Voorwaarts 10-Columbia 8
10.00 Epe 5-Voorwaarts 11
11.30 Terwolde 3-Voorwaarts 12
Voorst
Zondag 2 oktober
14:00 Voorst 1 - Dierense Boys 1
10:00 Voorst 3 - Robur et Velocitas 6
10:00 Voorst 4 - Vorden 4
Sporthal Jachtlust
Donderdag 29 september
19:00-23:00 Volleybal Terwolde en Voorwaarts senioren
Vrijdag 30 september
20:30-22:30 Zaalvoetbal Voorwaarts
21:30-22:30 Voorwaarts heren 1-Holten 1
Zaterdag 1 oktober
10:00-13:00 Handbal Voorwaarts jeugd
17:00-19:00 Volleybal CCW’16
19:30-22:00 Handbal senioren
19:30-20:45 Voorwaarts dames 1-SEW dames 2
Zondag 2 oktober
12:00-13:15 Handbal Voorwaarts senioren
Sporthal Zuiderlaan
Vrijdag 30 september
19:30-22:30 Zaalvoetbal KNVB Twello
Zaterdag 1 oktober
13:00-14:45 Basketbal Twello jeugd
woensdag 28 september 2016