Sportprogramma week 49 2017

Activia

Zondag 10 december
14:00 Activia 1 – ABS 1
11:00 Activia 2 – WWV ’34 2
10:00 Activia 3 – Overwetering 4
09:30 Sallandia 4 – Activia 4

Vrouwen
11:00 CCW 1 – Activia 1

CCW ’16

Woensdag 6 december
Vrouwen
20.00 CCW 1–Marienheem 1(beker)

Zaterdag 9 december
14.00 CCW 2– Groen Wit 3
14.00 CCW 3– Go Ahead D 2

Zondag 10 december
14.00 CCW 1–EGC 1
11.00 Batavia 2- CCW 2
09.30 Albatross 5 - CCW 3

Vrouwen
11.00 CCW 1–Activia 1

Klarenbeek

Vrijdag 8 december
Zaal
20:00 Klarenbeek 1-Columbia 3

Zaterdag 9 december
Vrouwen
11:30 Klarenbeek R2-HZVV 1

Zondag 10 december
10:30 Klarenbeek 2-WWNA 2
10:30 Klarenbeek 3 -WSV 6
14:00 Klarenbeek 1Groen Wit 1

Teuge

Zaterdag 9 december
15:00 Teuge 1 - Rood-Wit 1
12:30 Teuge 2 - Zwolsche Boys 2
14:30 Teuge 3 - Oeken 2
15:00 Be Quick 2 - Teuge 4
14:30 Teuge 5 - Harfsen 3

Vrouwen
14:00 SHE 1 - Teuge 1

Terwolde

Zondag 10 december
14.00 Holten 1 – Terwolde 1
11.30 Albatross 4 – Terwolde 2
11.30 Terwolde 3 – ABS 5
09.30 Terwolde VE1 – TKA VE1
09.30 Terwolde VE2 – Ulu Spor VE1

Vrouwen
11.30 Keijenb. Boys 1–Terwolde 1

Twello

Zaalvoetbal
Vrijdag 8 december
19.30 Twello 5 – SMR 1
21.30 Twello 6 – Davo 5

elders
19.00 RDC 4 – Twello 4
20.00 Davo 2 – Twello 2

11 december
21.30 Excelsior 6 – Twello 2

Veldvoetbal
Zondag 10 december
10.00 Heino 4 – Twello 2
12.00 Schalkhaar 9 – Twello 5
14.00 ZVV 1 – Twello 1

Voorst

Zondag 10 december
14:00 Voorst 1 - Edesche Boys 1
10:00 Turkse Kracht 5 - Voorst 2
10:00 Voorst 3 - Sallandia 5

Voorwaarts

Donderdag 7 december
Volleybal Jachtlust
19.00 Voorwaarts DS 5 – WSV DS1
19.00 Voorwaarts DS 7 - VV Alterno 9
21.30 Voorwaarts DS 3 - DIO Beemte DS 1
21.30 Voorwaarts HR 2 – WSV HR 2
21.30 Voorwaarts HR 3 – WSV HR1

Vrijdag 8 december
Futsal Jachtlust
21.00 Voorwaarts T 2 – Loenermark 2

Zaterdag 9 december
Volleybal Jachtlust
14.30 Voorwaarts HS 1 – SSS HS3
14.30 Voorwaarts DS2 – Blok EVC DS1
17.00 Voorwaarts DS 1 – VoCASA DS3

Handbal Jachtlust
20.00 Eurobottle/Voorwaarts DS1 – Quintus DS2

Zondag 10 december
Handbal Jachtlust
11.00 Voorwaarts DS2 – ESCA-Handbal DS2

Voetbal De Laene
9.30 Voorwaarts T 11 – Colmschate 4
9.30 Voorwaarts T 10 – De Gazelle 3
9.30 Voorwaarts T 4 – V.V. Barneveld 2
11.30 Voorwaarts T 7 – FC RDC 2
11.30 Voorwaarts T 6 – TKA2
14.00 Voorwaarts T 1 - WAVV 1

woensdag 6 december

Deel dit bericht