Sportprogramma week 6 2020

Activia

Zaterdag 8 februari

14:30 Activia 2-Warnsv Boys 3

Zondag 9 februari

14:00 Overwetering 1 – Activia 1

11:30 Beekbergen 2 – Activia 2

10:00 CCW 2 – Activia 3

11:00 Activia 4 – CCW 4

Vrouwen

10:30 Activia–Colmschate

CCW ’16

Zaterdag 8 februari

14.45 Groen Wit 7 – CCW 3

Zondag 9 februari

09.30 CCW 3 – Voorst 3

10.00 CCW 2 – Activia 3

11.00 Activia 4 – CCW 4

14.00 CCW 1 – Vilsteren 1

Vrouwen

11.00 CCW 1 – Broekland 1

Teuge

Zaterdag 8 februari

14:30 VVOP 1 - Teuge 1

12:30 Blauw Geel 2 - Teuge 2

14:30 Teuge 3 - Gorssel 2

14:30 Teuge 4 - Deventer 2

14:30 Columbia 2 - Teuge 5

Terwolde

Zondag 9 februari

14.00 Terwolde 1 – Wesepe 1

10.30 Orderbos 3 – Terwolde 2

10.00 Terwolde 3 – Schalkhaar 8

10.00 Eerb. Boys VE1–Terwolde VE1

Vrouwen

11.30 Terwolde 1–Witkampers 2

Twello

Zaalvoetbal zuiderlaan

Vrijdag 7 februari

19.30 Twello 2 – Voorst 1

20.30 Twello 3 – ATIK 7

Elders

18,30 Apeldoorn 2 – Twello 1

22.00 Twello 5- Twello 4

Veldvoetbal

Zaterdag 8 februari

15.00 Helios 2 – Twello 2

Zondag 9 februari

10.00 Heino 9 – Twello 2

10.00 Twello 3 – Zutphen 3

10.00 Twello VE–Rob.& Vel.VE

14.00 Orderbos 1 – Twello 1

Volleybal

Dinsdag 11 februari

20.15 Twello DR 2-Vios Eefde DR2

Basketbal

Zaterdag 8 februari

13.00 Twello U 16 – Arnhem U 16

14.45 Twello H 1 – Ceres H 2

Voorst

Zondag 9 februari:

14:00 Voorst 1 - SHE 1

10:00 Voorst 2 - Diepenveen 2

09:30 CCW 3 - Voorst 3

10:00 Welsum 1 - Voorst 4

10:00 Voorst 5 - UD 3

Donderdag 6 februari

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS6-DynamoADS9

19.00 Voorwaarts DS8-Bruvoc DS4

19.00 Voorwaarts HS3-Rood-Wit HS1

21.00 Voorwaarts DS4-DrosAlternoDS8

21.00 Voorwaarts HR1-WSV HR1

21.00 Voorwaarts HR2-Twello HR1

Vrijdag 7 februari

Zaalvoetbal Jachtlust

21.00 VWT2/ADAS Groep-RobetVel. 3

Zaterdag 8 februari

Volleybal Jachtlust

16.00 Voorwaarts DS1-DrosAlternoDS3

18.30 Voorwaarts HS1-Harambee HS1

Handbal Jachtlust

20.30 Voorwaarts DS4-HV Zwolle DS1

Zondag 9 februari

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 3-Warnsveldse B 2

09.30 Voorwaarts T 11-Go Ahead D 4

11.30 Voorwaarts T 5-Albatross 3

11.30 Voorwaarts T 4-Enter 3

14.00 Voorwaarts T 1-Tubantia 1

Handbal Jachtlust

15.20 Voorwaarts DS3N-Heeten DS2

16.30 Voorwaarts DS2-Schalkhaar DS1

woensdag 5 februari

Deel dit bericht