Activia
Zaterdag 21 november
14.30 Activia 1-Apeldoorn 1 (beker)
Zondag 22 november
10.00 Activia 3–Turkse Kracht 5
10.30 Activia 4–RDC 5
Vrouwen
12.00 Activia–Helios
Cupa Wilp
Zaterdag 21 november
14.30 Beekbergen 2-Cupa Wilp 2
14.30 Colmschate 2-Cupa Wilp 3
Zondag 22 november
10.00 Turkse Kracht 2-Cupa Wilp 2
09.30 WSV 8-Cupa Wilp 3
09.30 Cupa Wilp 4-SHE 2(Wilp)
09.30 Albatross 5-Cupa Wilp 5
Vrouwen
12.30 Cupa Wilp1-WarnsvBoys/Almen 1(Wilp)
10.45 Cupa Wilp 2- Raalte 2()Wilp
Klarenbeek
Vrijdag 20 november
Heren Zaal
20.00 Klarenbeek 1-ATIK 3
Zaterdag 21 november
Vrouwen Veld
14.00 Klarenbeek 3-Brakkenstein 1
Heren Veld
14.00 Klarenbeek 2-Harfsen 3
14.00 Klarenbeek 3-Groen Wit 7
Zondag 22 november
Heren Veld
10.30 Klarenbeek 3-TKA 4
11.30 Victoria Boys 2-Klarenbeek 4
Terwolde
Zondag 22 november
10.30 AGOVV 3-Terwolde 2
10.30 Terwolde 3-Columbia 8
09.30 Terwolde VE1-SHE VE1
10.00 Raalte VE1-Terwolde VE2
Teuge
Donderdag 19 november
20:15 Teuge 1-’t Harde 1
Zaterdag 21 november
14:30 Teuge 3 - AGOVV 4
14:30 Orderbos 2 - Teuge 4
14:30 Oene 6 - Teuge 5
14:30 WHC 7 - Teuge 6
Vrouwen
14:30 Teuge/Voorwaarts 1-Drienerlo 2
Twello
Vrijdag 20 november
Zaalvoetbal zuiderlaan
19.30 Twello 8-Rob.& Vel. 3
20.30 Twello 4-FAZ 6
21.30 Twello 6-ATIK 8
22.30 Twello 5-Andarynio 7
elders
21.00 Rob.& Vel. 2-Twello 2
22.30 Ap.Boys 2-Twello 7
Veldvoetbal
Zaterdag 21 november
14.30 Helios 2-Twello 2
Zondag 22 november
10.00 Vaassen 3-Twello 2
10.00 Twello 3-Vict.Boys 3
10.00 Twello 4-Epse/Gorssel 2
10.00 Twello 5-KCVO 6
V en L
Zondag 22 november
09:30 V en L VE1-ZVV VE1
10:00 V en L 2-Rob et Velocitas 3
10:00 Emst 3-V en L 3
Voorst
Zondag 22 november
14:00 Voorst 1-UD 1
10:00 Voorst 2-Pax 3
10:00 Voorst 3-Oeken 2
10:00 Socii 4-Voorst 4
Voorwaarts
Vrijdag 20 november
Zaal jachtlust
20.30 Voorwaarts 2-Sedap 1
veld
Vrouwen midweek
19.30 Voorwaarts 1-SVZW 4
Zondag 22 november
KNVB beker
14.00 Babberich/Liemers 1-Voorwaarts 1
11.30 Voorwaarts 2-Spero 2
Competitie
11.30 WSV 4-Voorwaarts 5
09.30 Voorwaarts 6-Be Quick Z. 2
11.30 Voorwaarts 7-FCJeugd 3
10.00 Turkse Kracht 6-Voorwaarts 8
13.00 Groen Wit 5-Voorwaarts 9
09.30 Voorwaarts 10-Schalkhaar 11
09.30 WSV 12-Voorwaarts 11
Sporthallen
Jachtlust
Vrijdag 20 november
20:30-22:30 KNVB zaalvoetbal Voorwaarts
Zaterdag 21 november
10:30-12:15 Handbal competitie
16:00-18:30 Volleybal Voorwaarts jeugd
19:30-22:00 Handbal competitie 19:30-21:45 Voorwaarts dames 1-D.S.O dames 1 Zondag 22 november 10:00-12:00 Handbal Voorwaarts
Sporthal Zuiderlaan Vrijdag 20 november 19:30-23:30 KNVB zaalvoetbal Twello Zondag 22 Zondag 22 november 10:00-17:00 10.00-10.00-17.00 Voorsterdansdag turnen
woensdag 18 november 2015