Twello- Tijdens een bijzondere donderdagavond in de Molenschuur in Twello – het clubgebouw van Cadenza – hebben Aan de Stegge Twello en Cadenza Twello de ondertekening van een meerjarige sponsorovereenkomst officieel bekrachtigd. In aanwezigheid van alle muzikanten zette Ben Mulder namens Cadenza zijn handtekening, gevolgd door Marco van der Laan, algemeen directeur van Aan de Stegge Twello. Met deze ondertekening verbindt Aan de Stegge Twello zich voor de komende drie jaar als hoofdsponsor aan de vereniging.
Lokaal geworteld, samen vooruit
Als Twellose organisatie voelt Aan de Stegge Twello zich nauw verbonden met de gemeenschap. Marco van der Laan vertelt: “We bouwen dagelijks aan gebouwen die bijdragen aan de leefomgeving van vandaag én morgen. Diezelfde betrokkenheid zien we terug bij Cadenza Twello: een vereniging die al jarenlang op hoog niveau presteert en tegelijkertijd stevig verankerd is in het dorp.”
Door deze meerjarige sponsoring wil Aan de Stegge Twello het belang van lokale initiatieven onderstrepen die mensen samenbrengen en Twello op de kaart zetten – regionaal én internationaal.
Vakmanschap, teamwork en toewijding
Of het nu gaat om bouwen of muziek maken: kwaliteit ontstaat door samenwerking, discipline en passie. Binnen Cadenza wordt week in, week uit gerepeteerd om op het hoogste niveau te kunnen presteren. Die gedrevenheid is herkenbaar voor Aan de Stegge Twello.
Ben Mulder verwoordt het als volgt: “Wat deze samenwerking voor ons zo bijzonder maakt, is dat we dezelfde waarden delen. Net als bij Aan de Stegge Twello draait het bij Cadenza om vakmanschap, samenwerken en continu willen verbeteren. Dat we daarin door een lokale partner worden gesteund, voelt als een enorme waardering.”
Duurzame samenwerking richting 2026
De komende maanden werkt Cadenza toe naar deelname aan het Wereld Muziek Concours in 2026, waar de vereniging opnieuw op het hoogste podium wil presteren. De meerjarige betrokkenheid van Aan de Stegge Twello biedt rust en continuïteit in die voorbereiding.
“Voor ons is deze langdurige samenwerking een bewuste keuze. Wij geloven in duurzame relaties – in projecten, in partnerschappen en in de regio. Door ons voor drie jaar te verbinden, bouwen we samen aan een toekomst waarin ambitie en lokale verbondenheid hand in hand gaan,” aldus Marco van der Laan.
Samen bouwen aan trots
De ondertekening, omringd door alle muzikanten tijdens hun repetitie, benadrukte het gemeenschapsgevoel dat het hoofdsponsorschap van Aan de Stegge Twello bij Cadenza Twello versterkt. Er is trots op wat in Twello wordt bereikt, trots op het talent en de inzet van de muzikanten, en trots dat Aan de Stegge Twello hieraan kan bijdragen. Met deze verbintenis wordt niet alleen gebouwd aan gebouwen, maar ook aan verbinding, cultuur en de toekomst van de lokale gemeenschap.
woensdag 4 maart 2026
