Gratis rollatorkeuring op verschillende locaties

Gemeente Voorst- Tijdens het ‘Mensen Maken Voorst Festival’ stonden mensen in de rij voor de rollatorkeuring. Zoveel mogelijk mensen zijn er geholpen, maar het heeft Mens en Welzijn Voorst en Kruisvereniging Zorgsaam doen besluiten om binnenkort nieuwe, gratis keuringen te organiseren in Twello en Voorst.

Wat is de staat van uw rollator? Werken de remmen nog goed? En hoe is de afstelling? De eerstvolgende rollatorkeuring (ook wel rollator-APK genoemd) is op woensdag 30 oktober om 10.00 uur in ’t Trefpunt Duistervoorde te Twello. In de week daarop kan men op donderdag 7 november om 10.00 uur bij ‘Klein Twello’ (Kulturhus) aan het Jachtlustplein terecht. Op 10 december is het dorp Voorst aan de beurt. Vanaf 14.00 uur staat de monteur klaar in De Benring.

Tijdens de keuring wordt de veiligheid gecontroleerd, wordt het hulpmiddel afgesteld en kunnen er ter plekke kleine reparaties uitgevoerd worden. Waarschijnlijk neemt Zorgsaam ook wat nieuwe modellen mee, zodat de bezoekers die kunnen testen. Zo zijn er tegenwoordig rollators van carbon, dus veel lichter dan wat de meeste mensen nu hebben. Zo gaat iedereen met een goed werkende, schone rollator weer de deur uit!

Data & tijden rollatorkeuring:
• 30 oktober: 10.00 uur @ Trefpunt Duistervoorde

• 7 november: 10.00 uur @ Klein Twello (Kulturhus/Jachtlustplein).

10 december: 14.00 uur @ de Benring te Voorst

woensdag 23 oktober 2024

Deel dit bericht