Kitcars gebouwd op een onderstel van 2CV (eend)

Teuge- Tijdens het 35-jarig jubileumweekend van 4 tot en met 7 juni zijn er ongeveer 50 kitcars te bewonderen op zaterdag en zondag van 10.30 – 11.00 uur voor het vertrek van de toerrit bij familiecamping de Weeltenkamp, De Zanden 215, Teuge.

Degenen die in het bezit zijn van een Citroen 2CV of een kitcar gebouwd op een onderstel van een 2CV en mee willen rijden met deze toerritten, kunnen zich aanmelden bij: Benny Kok, tel. 06 14743850.

Kitcars zijn auto’s die naast kant-en-klaar ook als bouwpakket verkocht worden en door de koper kunnen worden gebouwd naar eigen smaak en inzicht. In Nederland zijn verschillende modellen te koop: Burton, Le Patron, Lomax, Deauville, Mille Miglia, Charon, Cygnus, Castellette, Voglietta en De Flyer.

De Le Patron is gevestigd in Ophemert. De koets is van polyester en is in twee modellen te leveren, een drie- of een vierwieler. Elk model is leverbaar met of zonder deuren.Het is een open auto, ook wel roadster genoemd. Het is ook mogelijk om er een linnen dak op te monteren.

Voor meer informatie bekijk de website: www.2cvkitcarclub.nl

woensdag 3 juni 2026

Deel dit bericht