Lekker en gezellig: kKook!

Twello- Veel lekkerder dan de kant en klaar-maaltijden en veel leuker om gezellig met elkaar aan tafel te eten. De bezoekers van de eerste editie van kKook! bij Trefpunt Duistervoorde hebben met veel plezier samen gekookt en gegeten.

kKook! is nieuw binnen het activiteitenaanbod van de ontmoetingsplek aan het Sint Maartenserf in Twello. Elke week (de ene keer op maandag en de andere keer op donderdag) gaan vrijwilligers en gasten samen koken en eten. De mensen die aanschuiven zijn enthousiast. Niet iedereen kookt meer zelf. De één krijgt kant en klare maaltijden bezorgd, de ander eet nog zelden warm. Het samen koken geeft een gezellig sfeertje. De één snijdt de wortels, de andere schilt de piepers. ‘’Ik heb mijn duim nog heel’’, aldus Jan Hurenkamp die de aardappels voor zijn rekening nam. Nadat de gasten de voorbereidingen hebben gedaan zorgen de vrijwilligers dat het eten gaar wordt. Geen culinaire hoogstandjes, maar gewoon een goeie maaltijd. ‘’Ik heb heerlijk gegeten’’, aldus Henk Groters.

Eet u ook mee?
Ina Kolkman genoot vooral van het gezelschap. Waar ze normaal even snel een hapje eet geniet ze nu van het lang met elkaar aan tafel zitten. Voor herhaling vatbaar, aldus de gasten. Lijkt het u ook leuk om mee te eten? En bent u bereid om (naar vermogen) een handje mee te helpen met bijvoorbeeld snijden of tafel dekken? Meld u dan aan. Reserveren kan bij buurtmaker Marleen Klunder: m.klunder@mensenwelzijn.nl (let op, in het vorige artikel over kKook! stond een foutje in het mailadres vermeld) of via 06-53383013. U kunt het eenmalig proberen of vaker terugkomen. Kosten voor het eten en de koffie zijn €6,50.

woensdag 22 februari 2023

Deel dit bericht