LENTELIVE 2022! GAAT DOOR

De Vecht- Groen licht voor festivals en evenementen! Veel mensen zijn wel weer toe aan een feestje. Zo blijkt uit alle positieve en enthousiaste reacties op de aankondiging dat LenteLive! 2022 door kan gaan. 8-9-10 April zal de Hoevenallee weer veranderen in een volledig festivalterrein.

We gaan het weekend weer volledig los! Met een mooie line-up, kwalitatief zeer hoogwaardige bands en DJ’s gaan we het tentfeesten seizoen weer openen op de vrijdagavond om 20:00 uur. Zaterdag en zondag hebben wij in twee tenten een programmering staan. Op de zaterdag zal de feestterrein om 16:00 geopend zijn. De zondag is de Lentebokbierdag, waarop er voor jong en oud volop vermaak is.

Afgelopen vrijdag ging de ticketverkoop van start, door de enorme vraag naar tickets begaven de servers het. Het proces werd kort stilgelegd en weer opgepakt voor het vervolg. Binnen enkele minuten gingen er duizenden tickets over de digitale toonbank. Voor velen zal het een teleurstelling zijn dat de zondag al in korte tijd uitverkocht was. Voor de zaterdag zijn er nog tientallen tickets maar die is ook zo goed als uitverkocht.

Line up

Vrijdag avond, leeftijd 18+ aanvang 20:00 uur

Bad Shoes

DareDevils

DJ Laurens

Zaterdagavond, aanvang 16:00 uur

Bökkers

Dirty Daddies

AC in DC

Dj Sander

Dj Remco

De Grote Karaoke Show

Feestnation

Zondag, aanvang 14:00 uur

Erwin Nyhoff met band

The Rousers

Dj Sander

BB’s partyshow

Voor meer informatie kijk op www.lentelive.com

woensdag 23 februari 2022

Deel dit bericht