‘Prins Wouter 1 van Brand tot Meester’ prins CV De Neutenkrakers!

Klarenbeek- Carnavalsvereniging (CV) De Neutenkrakers heeft afgelopen zaterdag hun 47ste Prins bekend gemaakt. Voor het aankomend seizoen zal ‘Prins Wouter 1 van Brand tot Meester’ heersen over het Neutendarp. Samen met prinses Maartje, Adjudant Jelle, narren Kevin en Nick en zijn Raad van Elf zal er weer een geweldig carnavalsseizoen aankomen voor de Neutenkrakers.

Ronnie Ruijsdael helaas afwezig
Ronnie Ruijsdael moest zich deze avond helaas afmelden door ziekte. Een kleine domper voor de liefhebbers van zijn feest. Maar gelukkig was de beste feestband van het afgelopen jaar, HIKE, in topvorm en kreeg de zaal, met 550 bezoekers, op z’n kop. Met het brede repertoire wisten ze jong en oud te vermaken in de grote zaal bij De Nieuwe Zweep.
Prinsverkiezingen
De avond begon al om 19.30 uur voor de jeugd. De aanmeldingen voor de jeugdraad waren weer groot. Het was gezellig met vele ouders, broertjes, zusjes, vrienden en vriendinnen van de jeugdraad. Voor het aankomende jaar zijn de gelukkige jeugdprins en prinses Jari Brink en Elles Diks. Vanaf 21.00 ging de zaal open. In het bijzijn van collega verenigingen De Vrogge Reuiers, De Lollebroek en Pampus werd om 11 minuten over 11 de nieuwe prins bekend gemaakt. Brandweerman Wouter en zijn Maartje werden door zijn eigen brandweer collega’s binnen gebracht op twee ladders. Met deze ‘uitruk’ van Brandweer Klarenbeek en veel sirene lawaai, werd de nieuwe prins door Prins Dirk en Prinses Carola van het afgelopen jaar veel geluk en succes gewenst. Na de overdracht van de cape, steek en scepter wenst Prins Wouter iedereen een fantastisch carnaval toe met mooie optochten en feesten.
Jongste prinsenpaar in de geschiedenis van De Neutenkrakers
De uit Klarenbeek afkomstige 22-jarige Prins is een fanatiek Neutenkraker. Samen met zijn vriendengroep zijn ze vorig jaar De Neutenkrakers komen versterken. Met als gevolg een bloeiende enthousiaste vereniging die het carnaval weten te vieren! Prins Wouter is naast carnavalist ook bij de vrijwillige brandweer van Klarenbeek. Als fanatiek wagenbouwer, bestuurslid en organisator studeert Prins Wouter technische bedrijfskunde. De 21-jarige uit Wilp afkomstige Prinses Maartje, studeert Management in Venlo. Het jonge prinsenpaar gaat samen met adjudant Jelle, narren Kevin en Nick en zijn Raad van Elf een mooi carnavalsseizoen tegemoet. Het nieuwe prinsenpaar is het jongste prinsenpaar in de geschiedenis van De Neutenkrakers is.
Graag heten De Neutenkrakers u welkom bij hun volgende activiteit op 24 januari: ‘Q Music het foute uur’ Kaarten zijn hiervoor in de voorverkoop verkrijgbaar voor 10.00 uur bij De Nieuwe Zweep en Bike Totaal Wolters in Klarenbeek en Boekhandel Oonk in Twello. Voor foto’s en informatie: www.cvdeneutenkrakers.nl

woensdag 26 november 2014

Deel dit bericht