Sportprogramma 6 - 9 december

ACTIVIA

Zaterdag 8 december

14:30 Eerbeek Boys 3 – Activia zat.

Zondag 9 december

14:00 Epe 1 – Activia 1

10:00 Heino 4 – Activia 2

10:00 Activia 3 – Go Ahead D. 2

12:00 Activia 4 – Voorwaarts 11

CCW ’16

Zaterdag 8 december

14.00 CCW 2 – Albatross 3

14.00 CCW 3 – RDC 5

Zondag 9 december

14.00 CCW 1 – Sallandia 1

10.00 Ratti-Socii 2 - CCW 2

09.30 CCW 3 – Voorst 4

Vrouwen

12.00 Lemelerveld/Lemele 1–CCW 2

Terwolde

Zondag 9 december

14.00 Terwolde 1 – SDOL 1

11.30 Terwolde 2 – KCVO 5

10.00 Emst 3 – Terwolde 3

09.30 ABS 5 – Terwolde 4

09.30 Terwolde VE1 – ZVV VE1

Vrouwen

11.00 Markelo 1 – Terwolde 1

Teuge

Zaterdag 8 december

14:30 Otterlo 1 - Teuge 1

14:45 AZSV 5 - Teuge 2

12:30 Teuge 3 - Groen Wit 2

14:30 Teuge 4 - Veluwse Boys 2

14:30 Beekbergen 4 - Teuge 5

Vrouwen

14:30 Teuge 1 - VVOP 1

Twello

Zaalvoetbal Zuiderlaan

Vrijdag 7 december

19.30 Twello 1 – Apeldoorn 6

20.30 Twello 4 – DAVO 5

21.30 Twello 2 – Exstudiantes 2

Veldvoetbal

Zondag 9 december

09.30 WSV 8 – Twello 5

09.30 WWNA 4 – Twello 3

10.00 Twello 4 – Nw.Heeten 3

10.00 Twello 2 – WSV 2

14.00 Klarenbeek 1 – Twello 1

Voorst

Zondag 9 december:

14:00 Hoven 1 - Voorst 1

11:30 Beekbergen 2 - Voorst 2

10:00 Voorst 3 - Kl Dochteren 1

09:30 CCW 3 - Voorst 4

10:00 Hoven 2 - Voorst 5

VenL

Zondag 9 december

10:00 Epe 3 - V en L 2

10:00 V en L VE1 - Apeld Boys VE1

10:30 Go Ahead Deventer 5 - V en L 3

14:00 V en L 1 - IJsselstreek 1

Vrouwen

11:00 V en L 1 - Zutphen 1

Voorwaarts

Donderdag 6 december

Volleybal gymzaal Obdamstraat

20.45 Voorwaarts HR1 – Avior HR1

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS6 – Avior DS10

19.00 Voorwaarts DS8 – Primavo DS3

19.00 Voorwaarts DS5 – Primavo DS2

21.00 Voorwaarts DS7 – WSV DS5

21.00 Voorwaarts HR3 – VV Forza HR1

21.00 Voorwaarts HR2 – Lettele HR1

Vrijdag 7 december

Zaalvoetbal Jachtlust

21.00 Voorwaarts T 2 – VIOS V. 1

22.00 Voorwaarts T 3 – Go Ahead D. 1

Zaterdag 8 december

Handbal Jachtlust

19.30 Voorw. DS4 – AutoServ/Haarle DS2

Zondag 9 december

Handbal Jachtlust

12.00 Voorwaarts DS5 – AutoServ Haarle DS3

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 3 – KCVO 2

woensdag 5 december

Deel dit bericht