Voorster kunstenaar Lidie Voorend slaat haar vleugels uit

Voorst- Lidie Voorend is de Painter van Peace Possibilities. Via dieren laat zij zien hoe wij vredig met elkaar om kunnen gaan. Lidie gelooft heilig in de positieve werking van bijvoorbeeld nieuwsgierigheid, empathie, eerlijkheid en samenwerking. De eerst komende gelegenheid om haar kleurrijke schilderwerken te zien is op zondag 23 augustus, op het Grote Kerkhof te Deventer. Lidie maakt dan onderdeel uit van de Pop Up Kunstmarkt.

Tijdens de Open Atelier Route van Voorst op zaterdag 29 en zondag 30 augustus is haar atelier aan huis open van 11.00 tot 17.00 uur. Dan staan ook de deuren open van 10 andere kunstenaars uit Voorst.

Vervolgens staat Lidie op 5 september met een kraam op de enorme kunstmarkt in Bathmen. Daar vindt u ruim 90 kunstkramen met maar liefst 14 verschillende disciplines.

“Ja, ik sla mijn vleugels uit en iedereen mag meegenieten. Op 19 en 20 september sta ik op de EuropArtFair in het MECC te Maastricht. Dat is niet naast de deur, maar met mijn code DLNR26 kunt u een gratis ticket verkrijgen! Ik ben er trots op om op dit grote internationale podium te mogen staan.”

In oktober geeft Lidie, via Mens en Welzijn, een aantal workshops (kosteloos) in het Kulturhus Jachtlust te Twello. Houdt het Voorsternieuws in de gaten voor data en mogelijkheden.

woensdag 19 augustus 2026

Deel dit bericht