Family Fair en benefietveiling groot succes

EMPE- De Oortveldruiters Family Fair met benefietveiling was een groot succes. Het werd een sfeervolle dag vol vertier, gezelligheid en een mooie afsluitende veiling. Het dak moest eraf! De Oortveldruiters zijn namelijk toe aan een nieuw dak voor hun manege in Empe, dat ernstig beschadigd raakte dor de hagel van vorig jaar. Daarom werd deze gezellige Family Fair georganiseerd waar kinderen van alle leeftijden met behulp van een strippenkaart allerlei activiteiten konden doen. Van schminken en schilderen tot hoefijzers pimpen, racen als een echte Max Verstappen of de nieuwe rage: hobbyhorsing. Het programma kende ook een modeshow, een voltigedemonstratie en hele leuke presentatie met Spaanse paarden met een hele knappe pony.

De (groot)ouders deden zich ondertussen tegoed aan een drankje met een stuk door de leden gebakken taart of eigengemaakte soep. De dag werd afgesloten door een grote benefietveiling waarin met name de door allerhande personen en bedrijven aangeboden diensten het heel goed deden. Topprijzen werden geboden voor de lessen van Internationals Wout-Jan van der Schans en Claudio Fumagalli, het gesigneerde jack van Olympisch kampioen Stefan Groothuis, de glasbewassing van Garrits in Klein Amsterdam, die spontaan nog een keer extra in de veiling ging, en het weekendje weg in de Besthmenerberg in Ommen. Ook het ponywagentje en het schilderij brachten mooie bedragen op. Dit alles was nooit mogelijk geweest zonder alle inzet van sponsoren, donateurs aan de veiling, de tweedehands ruitershop en de landmarkt, en de vele vrijwilligers die de dag tot een groot succes maakten. Daarvoor hartelijk dank!

woensdag 4 oktober 2017

Deel dit bericht