Regio- Zoals gebruikelijk heeft de Motorclub afgelopen week weer een zeer gezellige en goed verlopen 10 over rood toernooi georganiseerd. Meer dan 70 deelnemers hebben 5 avonden hun kunsten van dit toch wel zeer bijzondere spel vertoond, waar je niet alleen afhankelijk bent van je eigen behendigheid maar toch zeker ook waar je voorganger de ballen neerlegt. Dus geluk is ook van belang.
Op de finale avond streden de overgebleven 20 biljarters met elkaar op een zeer sportieve manier om de zeer begeerde Bennie Jansen Bokaal te mogen winnen.
Alleen Henk Jan Veldhoen was het laatste Megafoon lid die zich plaatste voor deze strijd. Helaas kwam hij 1 punt te kort om de Finale te mogen spelen om de eer van de Club te redden.
Uiteindelijk was Bert Dijkamp mede dankzij een sterke 5de beurt van 5 caramboles de winnaar. De tweede plaats heeft Wim Jeurnink veroverd en Eef Buitenhuis sloot de avond door als derde te eindigen.
Zoals gebruikelijk kregen eerst de verliezers hun prijs waarna het podium werd gevuld door de gelukkige winnaars.
Het meest belangrijke van dit toernooi is toch wel de onderlinge sportiviteit en de gezelligheid tijdens en na de wedstrijd.
De Motorclub wil de Heren en niet te vergeten de 2 deelnemende Dames hartelijk danken om dit toernooi tot een geslaagd evenement te maken.
woensdag 11 februari 2026
