Sport

Activia

Zaterdag 5 oktober

14.30 uur Activia zat – Victoria Boys 3

Zondag 6 oktober

14.00 uur Activia 1 – Diepenveen 1

10.00 uur WWNA 2 – Activia 2

10.30 uur Vorden 3 – Activia 3

11.00 uur Activia 4 – DAVO 3

CCW ’16

Zaterdag 5 oktober

15.30 Apeldoorn 9 - CCW 2 zat.

14.00 CCW 3 zat. – Apeldoorn 8

Zondag 6 oktober

14.00 CCW 1 – Epse 1

10.00 CCW 2 – Loenermark 3

09.30 CCW 3 – De Gazelle 3

10.30 Go Ahead D 5 – CCW 4

Vrouwen

11.00 CCW 1 – Witkampers 2

13.00 CCW 2 – Colmschate 1

Terwolde

Zondag 6 oktober

14.00 Terwolde 1 – Wissel 1

12.00 Barneveld 2 – Terwolde 2

09.30 Voorwaarts VE1 – Terwolde VE1

Vrouwen

12.00 Heino 1 – Terwolde 1

10.00 Terwolde 2 – Loenermark 1

Teuge

Zaterdag 5 oktober

15:00 Zeewolde 1 - Teuge 1

12:30 Veensche Boys 3 - Teuge 2

14:30 Teuge 3 - Groen Wit 2

14:30 Teuge 4 - AZC 3

Vrouwen

14:30 Teuge 1 - FC RDC 1

Twello

Zaalvoetbal zuiderlaan

Vrijdag 4 oktober

19.30 Twello 4 – Helios 1

20.30 Twello 5 – RDC 5

elders

18.30 Apeldoorn 3 – Twello 2

19.30 Columbia 2 – Twello 3

22.30 Atik 4 – Twello 1

Veldvoetbal

19.50 Twello dames – Almen dames

20.20 Twello dames – Holten dames

Zaterdag 5 oktober

14.30 Kon.UD 2 – Twello 2

Zondag 6 oktober

10.00 Twello VE – ZVV’56 VE 2

10.30 Deventer 3 – Twello 2

14.30 Gr.Wit’62 1 – Twello 1

VenL

Zondag 6 oktober

09:30 SHE VE1 - V en L VE1

10:00 V en L 2 - Columbia 4

10:00 V en L 3 - RDC 3

11:30 Hoeve Vooruit VR1 - V en L VR1

14:00 Emst 1 - V en L 1

Woensdag 9 oktober zaalvoetbal

19:30 V en L VR1 - VIOS V. VR2

Voorwaarts

Donderdag 3 oktober

19.00 Voorwaarts DS5 – Rood-Wit DS1

19.00 Voorwaarts DS4 – Klarenbeek DS1

21.00 Voorwaarts HS3 – Dynamo A. HS11

21.00 Voorwaarts HR1 – Volleybal Voorst HR1

21.00 Voorwaarts HR1 – WIK Steenderen

Vrijdag 4 oktober

21.00 VW 2/ADAS Groep – ATIK 8

Zaterdag 5 oktober

Volleybal Jachtlust

15.30 Voorwaarts DS1 – VVH DS1

18.00 Voorwaarts HS1 – Volga HS1

Zondag 6 oktober

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 9 – Sallandia 2

09.30 Voorwaarts T VE1 – Terwolde VE1

11.30 Voorwaarts T 6 – FC RDC 2

11.30 Voorwaarts T 5 – Victoria Boys 2

11.30 Voorwaarts T 4 – De Zweef 3

14.00 Voorwaarts T 1 – BVC 1

Handbal Jachtlust

12.10 Voorwaarts DS5 – Wijhe DS5

13.20 Voorwaarts DS3 – Plus S. Heeten DS2

14.30 Voorwaarts DS2 – Huissen HV DS2

Maandag 7 oktober

Handbal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DMW1 – ABS DMW2

woensdag 2 oktober

Deel dit bericht