Sportprogramma 13 en 14 oktober

Activia

Zaterdag 13 oktober

14:30 Activia-Columbia 3

Zondag 14 oktober

14:00 Activia 1 – Heeten 1

11:00 Activia 2 – WWNA 2

11:30 Voorwaarts 7 – Activia 3

09:30 CCW 3 – Activia 4

Vrouwen

12:00 Witkampers-Activia

CCW ’16

Zaterdag 13 oktober

15.00 Helios 4 - CCW 2

14.30 Pr Bernhard 4–CCW 3

Zondag 14 oktober

14.00 CCW 1 – Go Ahead D 1

10.00 CCW 2 – Lochem 4

09.30 CCW 3 – Activia 4

Vrouwen

11.00 VDZ 4 - CCW 1

13.00 CCW 2 – Heino 1

V en L

Zondag 14 oktober

09:30 Schalkhaar 9 - V en L 3

10:00 V en L VE1 - Rob et Velocitas VE1

14:00 V en L 1 - UD 1

Vrouwen

11:00 V en L 1 - DVC 2

Voorst

Zondag 14 oktober

14:30 Wolfersveen 1 - Voorst 1

10:00 Voorst 2 - Columbia 3

10:00 ABS 4 - Voorst 3

10:00 Voorst 4 - Beekbergen 3

09:30 Keijenburgse Boys 5-Voorst 5

Klarenbeek

Zaterdag 13 oktober

Vrouwen

14:00 Klarenbeek 1-Reiger Boys 1

Zondag 14 oktober

10:30 Klarenbeek 2-Groen Wit 3

14:00 Klarenbeek 1-Groen Wit 1

Teuge

Zaterdag 13 oktober

15:00 SDS 1 - Teuge 1

14:30 UD 2 - Teuge 2

14:30 Groen Wit 2-Teuge 3

14:30 Teuge 4 - EZC 2

14:30 Orderbos 2 - Teuge 5

Vrouwen

14:30 Teuge 1-Dronten 1

Terwolde

Zondag 14 oktober

14.00 Terwolde 1 – Deventer 1

11.30 Terwolde 2 – Epse 3

09.30 WSV 8 – Terwolde 3

10.30 Wesepe 4 – Terwolde 4

09.30 Terwolde VE1 – Epse VE1

Voorwaarts

Donderdag 11 oktober

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS4 – GTH/Torpedo DS10

19.00 Voorwaarts DS3 – Primavo DS1

19.00 Voorwaarts DS5 – Voorwaarts DS6

21.00 Voorwaarts HR3 – Heeten Sportief HR4

21.00 Voorwaarts HS4 – Rood-Wit ’75 HS1

21.00 Voorwaarts HR2 – D.S.C. HR1

Vrijdag 12 oktober

Zaalvoetbal Jachtlust

21.00 Voorwaarts 2 – Futsal Apeldoorn 5

22.00 Voorwaarts 4 – Futsal Apeldoorn 8

Zaterdag 13 oktober

Handbal Jachtlust

20.00 Fit & Fun/Voorwaarts DS1-Z.A.P. DS1

Volleybal Jachtlust

12.30 Voorwaarts DS2 – Pauwervoll DS1

14.30 Voorwaarts HS1 – Rivo Rijssen HS1

17.00 Voorwaarts DS1 – WaHo DS1

Zondag 14 oktober

Handbal Jachtlust

13.10 Voorwaarts DS3 – Dalfsen DS3

14.20 Voorwaarts DS2 – CVO DS1

15.30 Voorwaarts DS4 – Lettele DS3

Voetbal De Laene

09.00 Voorwaarts T 3 – ZVV 2

09.30 Voorwaarts T 10 – AZC 4

9.30 Voorwaarts T 5 – Deventer 2

11.30 Voorwaarts T 2 – Twenthe 2

11.30 Voorwaarts T 4 – Lemelerveld 3

11.30 Voorwaarts T 7 – Activia 3

14.00 Voorwaarts T 1 – Achilles 1

Twello

Zaalvoetbal

Vrijdag 12 oktober

19.30 Twello 1 – Twello 2

20.30 Twello 5 – Orderbos 3

Elders

21.00 RDC 8 – Twello 3

21.00 Helios 1 – Twello 4

Veldvoetbal

Vrijdag 12 oktober

Vrouwen

19.30 Twello –Emst

20.30 Twello – Activia

Zondag 14 oktober

09.30 Twello 3 – Ijsselstreek 2

09.30 Twello 4 – Roda R. 11

09.30 Twello 2 – Diepenveen 2

10.00 Deventer 3 – Twello 5

14.00 EDS 1 – Twello 1

woensdag 10 oktober

Deel dit bericht