Sportprogramma 2 tot 4 november

Activia

Zaterdag 3 november

14:30 Activia–Helios 5

Zondag 4 november

14:00 KCVO 1 – Activia 1

11:00 Activia 2 – Diepenveen 2

10:00 Activia 3 – Turkse Kracht 4

11:45 Activia 4 – Brummen 5

Vrouwen

12:00 Warnsv Boys–Activia

CCW ’16

Zaterdag 3 november

14.30 Eerbeekse Boys 4-CCW 2

14.30 Beekbergen 4-CCW 3

Zondag 4 november

14.00 Wissel 1-CCW 1

10.00 CCW 2-Eerbeekse Boys 3

09.00 CCW 3-Beekbergen 3

Vrouwen

11.30 Loil 1 – CCW 1

11.00 CCW 2 – Terwolde 1

Terwolde

Zondag 4 november

14.00 Terwolde 1 – Sallandia 1

11.30 Terwolde 2 – Nw Heeten 3

10.00 Apeld. Boys 3 – Terwolde 3

09.30 Schalkhaar 9 – Terwolde 4

09.30 Terwolde VE1 – Gorssel VE1

Vrouwen

11.00 CCW 2 – Terwolde 1

Teuge

Zaterdag 3 november

14:30 Hoevelaken 1 - Teuge 1

12:00 Eefde 2 - Teuge 2

14:30 Teuge 3 - UD 3

12:30 Teuge 4 - SEH 3

14:30 Pr Bernhard 4 - Teuge 5

Vrouwen

14:30 Teuge 1 - Horst 1

Twello

Zaalvoetbal

Vrijdag 2 november

19.30 Twello 5 – Voorwaarts 4

Elders

20.55 Exudiantes 1 – Twello 2

21.00 Helios 1 – Twello 3

22.00 Voorwaarts 3 – Twello 4

Veldvoetbal

Vrijdag 2 november

Vrouwen

20.00 Activia – Twello

21.30 Vaassen – Twello

Zondag 4 november

09.30 TKA 4 – Twello 3

10.00 Twello 2 – ZVV 2

10.00 Twello 4 – Epse 3

10.30 Go-Ahead 3 – Twello 5

14.00 Gr.Wit 1 – Twello 1

VenL

Zondag 4 november

09:30 Columbia 4 - V en L 2

10:00 V en L VE1 - RDC VE1

10:30 DAVO 4 - V en L 3

Vrouwen

11:00 V en L 1 - SSA Ratti/Socii 1

Voorst

Zondag 4 november

14:00 Angerlo Vooruit 1-Voorst 1

10:00 Voorst 2 - WSV 4

10:00 Warnsv Boys 4 - Voorst 3

10:00 Voorst 4 - Voorwaarts 11

12:00 Voorst 5 - Basteom 5

Voorwaarts

Vrijdag 2 november

Zaalvoetbal Jachtlust

21.00 Voorwaarts 1 – RDC 2

22.00 Voorwaarts 3 – Twello 4

Zaterdag 3 november

Handbal Jachtlust

20.00 Fit & Fun/Voorw. DS1 – Quintus DS1

Zondag 4 november

Handbal Jachtlust

14.10 Voorwaarts DS3 – Nijhof/Broekland DS3

Voetbal De Laene

9.30 Voorwaarts T 3 – WSV 2

9.30 Voorwaarts T 10 – ABS 7

9.30 Voorwaarts T 8 – Diepenveen 3

11.30 Voorwaarts T 4 – Haarle 2

11.30 Voorwaarts 2 – BWO 2

11.30 Voorwaarts T 5 – Turkse Kracht 2

11.30 Voorwaarts 7 – Zutphen 3

14.00 Voorwaarts T 1 – Suryoye M. 1

woensdag 31 oktober

Deel dit bericht