Sportprogramma week 41 2020

Activia
Zaterdag 10 oktober

14.30 Activia 2-Oeken 4

17.00 Deventer 2-Activia 3

Zondag 11oktober

14.00 Activia 1 – Turkse Kracht 1

11.00 Activia 2 – AZC 3

10.00 Epse 2 – Activia 3

10.30 Klarenbeek 4 – Activia 4

10.30 Activia VR – Terwolde VR

CCW ’16

Donderdag 8 oktober

20.00 CCW 1 – Sallandia 1

Zaterdag 10 oktober

15.00 Beekbergen 4 - CCW 2

14.00 Orderbos 4 - CCW 3

Zondag 11 oktober

14.00 CCW 1 – Terwolde 1

10.30 CCW 2 – Voorst 2

09.30 CCW 3 – Loenermark 3

10.30 CCW 4 – Nrd Veluwse Boys 2

Vrouwen

12.00 CCW 1 – Ratti-Socii 1

Terwolde

Zondag 11 oktober

14.00 CCW 1-Terwolde 1

09.30 Schalkhaar 10-Terwolde 3

Vrouwen

10.30 Activia 1-Terwolde 1

12.00 Schalkhaar 1-Terwolde 2

Teuge

Zaterdag 10 oktober

15:00 Redichem - Teuge

12:30 Teuge 2 - Juliana 2

14:30 Teuge 3 - Beekbergen 2

14:30 Teuge 4 - RDC 5

14:30 Pr Bernhard 4 - Teuge 5

Vrouwen

14:30 Teuge 1 - Beekbergen 1

Twello

Zaalvoetbal

Vrijdag 9 oktober

19.30 Twello 2 – Excudiantes 2

20.30 Twello 4 – Vict.Boys 3

21.30 Twello 3 – Orderbos 2

elders

21.00 Voorwaarts 2 – Twello 5

Veldvoetbal

Vrijdag 9 oktober

Vrouwen

19.30 Twello – Teuge

20.30 Twello – Activia

Zaterdag 10 oktober

12.30 AGOVV 4 – Twello 2

14.00 Twello 3 – Gr.Wit 9

Zondag 11 oktober

10.00 Twello 3 – Anadolou 2

10.30 Diepenveen 5 – Twello 2

14.00 Twello 1 – Ap.Boys 1

V en L

Woensdag 7 oktober

Vrouwen

20:15 V en L 1(Zaal)-Gonemo 1

Zondag 11 oktober

10:00 KCVO 3 - V en L 2

10:30 V en L 3 - Voorwaarts T 8

14:00 Go Ahead Deventer - V en L

Vrouwen

10:30 V en L 1 - Avanti W. 1

Voorwaarts

Woensdag 7 oktober

Handbal Jachtlust

20.00 Fit & Fun/Voorw DS1-Lettele DS1

Donderdag 8 oktober

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS6 – Heeten Sport. DS2

19.00 Voorwaarts DR2 – Heeten Sport. DR4

21.00 Voorwaarts DS2 – Avior DS4

21.00 Voorwaarts DS4 – Voorwaarts DS3

Vrijdag 9 oktober

Zaalvoetbal Jachtlust

21.00 Voorw. 2/ADAS Groep–Twello 5

Zaterdag 10 oktober

Volleybal Jachtlust

14.30 Voorwaarts DS1–Dros Alterno DS3

17.00 Voorwaarts HS1–VoCASA HS3

Handbal Jachtlust

20.00 Fit&Fun Voorwaarts-DSVD DS2

Zondag 11 oktober

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 9-IJsselstreek 3

11.30 Voorwaarts T 4-Lemelerveld 3

11.30 Voorwaarts T 7-Robur et Vel. 4

Handbal Jachtlust

12.10 Voorwaarts DS3-MJ/Dalfsen DS3

13.20 Voorwaarts DS4-AHV Achilles DS3

14.30 Voorwaarts DS2-HV Angeren DS1

woensdag 7 oktober

Deel dit bericht