Sportprogramma week 48 2017

Activia

Zondag 3 december
14:00 Terwolde 1 – Activia 1
10:00 Witkampers 2 – Activia 2
12:30 Turkse Kracht 6 – Activia 3
11:00 Activia 4 – Deventer 5

Vrouwen

10:30 Activia–Warnsveldse Boys

CCW ’16

Zaterdag 2 december

14.30 Helios 3-CCW 2

14.30 Harfsen 3-CCW 3

Zondag 3 december

14.00 IJsselstreek 1-CCW 1
10.00 CCW 2 – Columbia 5
09.30 CCW 3 – Victoria Boys 6
09.30 Colmschate 4 - CCW 4

Vrouwen

10.30 Colmschate 1 - CCW 1

Terwolde

Zondag 3 december

14.00 Terwolde 1 – Activia 1
11.30 Terwolde 2 – Epe 4
09.15 Broekland 4 – Terwolde 3
10.00 Apeld. Boys VE1–Terwolde VE1
09.30 WWNA VE1–Terwolde VE2

Vrouwen

11.30 Terwolde 1–Witkampers 2

Teuge

Zaterdag 2 december

14:30 Zwart Wit 1 - Teuge 1
14:15 Berkum 4 - Teuge 2
14:30 WSV 2 - Teuge 3
14:30 Teuge 4 - AGOVV 4
14:30 Go Ahead 2 - Teuge 5

Vrouwen

14:30 Teuge 1 - RDC 2

Twello

Zaalvoetbal

Vrijdag 1 december

19.30 Twello 2 – Hooiberg 1
20.30 Twello 4 – SMR 4
21.30 Twello 5 – Bl.Wit 2

elders

21.00 Holten 3 – Twello 6

Veldvoetbal

Dames

Donderdag 30 november

19.45 Twello – Teuge

Zondag 3 december

10.00 de Hoven 2 – Twello 6
10.00 Twello 5 – Heeten 4
10.00 Twello 4 – Loenermark 5
11.00 Twello 2 – Voorwaarts 4
14.00 Twello 1 – Vict.Boys 1

Voorst

Zondag 3 december

14:00 Voorst 1 - Arnhemia 1
10:00 Voorst 2 - Turkse Kracht 4
09:30 Voorwaarts 12 - Voorst 3
10:00 Epse/Gorssel 4 - Voorst 4

Voorwaarts

Donderdag 30 november

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS 6 – Avior DS11
21.00 Voorwaarts DS 8 – OMS DS 3
21.00 Voorwaarts HS 3 – Dynamo HS8
21.00 Voorwaarts HS 4 – Dash HS3

Vrijdag 1 december

Futsal Jachtlust

20.30 Voorwaarts T 3 – Holten 4 (zaalvoetbal)
21.30 Voorwaarts T 1 – Reunie 1 (zaalvoetbal)

Zondag 3 december

Handbal Jachtlust

13.10 Voorwaarts DS 4 – Travelbags/HV Zwolle DS 4
14.20 Voorwaarts DS 3 – Dalfsen DS 5

Voetbal De Laene

9.30 Voorwaarts T 9 – TKA 3
9.30 Voorwaarts T 12 – Voorst 3
11.30 Voorwaarts T 2 – Alverna 2
11.30 Voorwaarts T 3 – ABS 2
11.30 Voorwaarts T 5 – WSV 4
11.30 Voorwaarts T 8 – Batavia ’90 2

Klarenbeek

Zaterdag 2 december

14:00 Klarenbeek 2-Eefde 4

Vrouwen

12:00 Klarenbeek 3-DVSV 2
14:00 Klarenbeek 1-Rijnvogels1

Zondag 3 december

10:00 Klarenbeek 5-DAVO 5
10:30 Klarenbeek 4-Voorwaarts T10

woensdag 29 november

Deel dit bericht