Sportschema

Activia

Zaterdag 2 november

13.45 Warnsv Boys 3 – Activia

Zondag 3 november

14.00 Activia 1 – Overwetering 1

11.00 Activia 2 – Beekbergen 2

10.00 Activia 3 – CCW ’16 2

11.00 CCW 4 – Activia 4

Vrouwen

11.30 Terwolde – Activia

CCW ’16

Zaterdag 2 november

14.00 CCW 3–GroenWit 7

Zondag 3 november

14.00 CCW 1 – V en L 1

10.00 Activia 3 - CCW 2

10.00 Voorst 3 - CCW 3

11.00 CCW 4 – Activia 4

Vrouwen

11.00 CCW1–Schalkhaar 1

Terwolde

Zondag 3 november

14.00 Wesepe 1 – Terwolde 1

11.30 Terwolde 2 – Orderbos 3

09.30 Schalkhaar 8 – Terwolde 3

09.30 Terwolde VE1–Eerb.Boys VE1

Vrouwen

11.30 Terwolde 1 – Activia 1

Teuge

Zaterdag 2 november

15:00 Teuge 1 - SKV 1

12:30 Teuge 2 - Blauw Geel 2

12:30 Gorssel 2 - Teuge 3

16:30 Deventer 2 - Teuge 4

14:30 Teuge 5 - Columbia 2

Twello

Zaalvoetbal zuiderlaan

Vrijdag 1 november

19.30 Twello 2 – Rob.& Vel.2

Elders

19.15 Rob.& Vel. 1 – Twello 1

20.00 Diepenveen 1 – Twello 5

Veldvoetbal Dames

19.30 Holten – Twello

20.00 Activia – Twello

Zaterdag 2 november

14.00 Twello 2 – Helios 2

Zondag 3 november

10.00 Zutphen 3 – Twello 3

10.00 Rob.& Vel. VE – Twello VE

10.30 Twello 2 – Heino 9

14.00 Twello 1 – TKA 1

VenL

Zondag 3 november

09:30 VoorwaartsT VE1-V en L VE1

10:00 V en L 2 - ZVV 2

10:00 V en L 3 - Gazelle 3

13:00 Tukkers VR2 - V en L VR1

14:00 CCW 1 - V en L 1

Maandag 4 november

ZAALVOETBAL

19:00 SVI VR1 - V en L VR1

Voorst

Zondag 3 november:

14:00 SHE 1 - Voorst 1

13:15 Diepenveen 3 - Voorst 2

10:00 Voorst 3 - CCW’16 3

10:00 Voorst 4 - Welsum 1

10:00 UD 3 - Voorst 5

Voorwaarts

Donderdag 31 oktober 2019

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS3-WSV DS2

19.00 Voorwaarts DR2-VIOS Eefde DS2

21.00 Voorwaarts HS2-DIO Ugchelen HS1

21.00 Voorwaarts HS4-Blok EVC HS2

Vrijdag 1 november

21.00 Voorwaarts ADAS Gr-KCVO 1

Zaterdag 2 november

Handbal Jachtlust

20.00 Fit & Fun/VW DS1- Quintus DS1

Zondag 3 november

Voetbal De Laene

09.30 Voorwaarts T 9-Heeten 4

09.30 Voorwaarts T 10-Sallandia 3

11.30 Voorwaarts T 2-Tukkers 2

11.30 Voorwaarts T 6-Brummen 2

Handbal Jachtlust

12.10 Voorwaarts DS2-ESCA H. DS2

13.20 Voorwaarts DS4-MJ/Dalfsen DS3

14.30 Voorwaarts DS3-ABS DS2

15.40 Voorwaarts DS5-ABS DS3

woensdag 30 oktober

Deel dit bericht