Sportschema week 46

Activia

Zaterdag 16 november

15.00 Eerb Boys 4 – Activia

Zondag 17 november

10.00 Loenermark 2 – Activia 2

10.30 Brummen 3 – Activia 3

11.00 Activia 4 – Voorwaarts 11

CCW ’16

Zaterdag 16 november

14.30 Columbia 2-CCW 2

14.00 CCW 3-Warnsveldse Boys 3

Zondag 17 november

10.00 CCW 2 – SHE 2

10.00 RDC 3 - CCW 3

Vrouwen

11.00 CCW 1 – Activia 1

13.00 CCW 2 – WWNA

Terwolde

Zondag 17 november

11.30 Terwolde 2 – TKA 3

09.30 Terwolde 3 – Helios 3

09.30 SHE VE1 – Terwolde VE1

Vrouwen

11.30 Terwolde 1 – Broekland 1

11.45 Overwetering 1 – Terwolde 2

Teuge

Zaterdag 16 november

12:30 Teuge 2 - Lunteren 2

14:30 Teuge 3 - Harfsen 2

15:00 Apeldoorn 11 - Teuge 4

14:30 Teuge 5 - Apeldoorn 9

Vrouwen

12:30 DVOV 1 - Teuge 1

Twello

Zaalvoetbal zuiderlaan

Vrijdag 15 november

19.30 Twello 3- Orderbos 2

20.30 Twello 5 – Colmschate 2

Elders

21.30 Apeldoorn 5 – Twello 1

22.30 Teuge 1 – Twello 2

Veldvoetbal

Vrouwen

19.30 Holten – Twello

19.50 Twello – Almen

20.10 Twello – Activia

Zaterdag 16 november

14.00 Twello 2–Beekbergen 2

Zondag 17 november

09.30 Voorwaarts 9 – Twello 2

10.00 Voorst 5 – Twello 3

10.00 Twello VE – TKA VE

VenL

Woensdag 13 november

Zaalvoetbal

Vrouwen

20:30 V en L 1-Futsal Apeldoorn 1

Zondag 17 november

10:00 V en L 2 - FC Jeugd 2

10:00 V en L 3 - Voorwaarts T 10

10:00 Eerbeekse Boys VE1 - V en L VE1

Voorst

Zondag 17 november:

10:00 Voorst 2 - Warnsv Boys 3

12:30 Loenermark 5 - Voorst 3

10:00 AGOVV 2 - Voorst 4

10:00 Voorst 5 - Twello 5

Voorwaarts

Donderdag 14 november

Voetbal

20.00 Voorwaarts T 2 – Groen-Wit 2

Volleybal Jachtlust

19.00 Voorwaarts DS3 – Dynamo DS5

19.00 Voorwaarts DS7 – Dros-Alterno DS10

21.00 Voorwaarts DS5 – Avior DS7

21.00 Voorwaarts HR1 – VV SOCII HR1

21.00 Voorwaarts HR2 – Heeten S HS2

Vrijdag 15 november

Zaalvoetbal Jachtlust

21.00 VW T 2/ADAS Groep – Groen-Wit 1

Zaterdag 16 november

Volleybal Jachtlust

15.00 Voorwaarts DS1 – WIK Steenderen DS1

17.30 Voorwaarts HS1 – Time-out ’75 HS1

Handbal Jachtlust

20.00 Voorwaarts DS4 – Brummen DS1

Zondag 17 november

Voetbal

09.30 Voorwaarts T 9 – Twello 2

09.30 Voorwaarts T VE1 – WWNA VW1

11.30 Voorwaarts T 5 - Schalkhaar 4

11.30 Voorwaarts T 4 – Juventa 2

11.30 Voorwaarts T 6 – Deventer 2

Handbal Jachtlust

15.15 Voorwaarts DS2 – Artemis DS2

15.25 Voorwaarts DS5 – Zwolle DS5

16.35 Voorwaarts DS3 – Dalfsen DS2

Maandag 18 november

Voorwaarts DMW1 – Schalkhaar DM

woensdag 13 november

Deel dit bericht