Twello- SV Twello en Go Ahead zullen binnen enkele weken het laatste kwartier van de wedstrijd moeten inhalen. Nadat één van de spelers van Go Ahead een vervelende blessure opliep, hebben beide teams in overleg met de scheidsrechter besloten de wedstrijd definitief te staken. Go Ahead nam vanaf de aftrap het initiatief en probeerde geduldig door de georganiseerde defensie van SV Twello heen te komen.
Met name vanaf de rechterkant van Go Ahead was er dreiging maar tot echte kansen kwam het niet. SV Twello dat op de counter loerde, dacht na een kwartier spelen op voorsprong te komen door een schuiver van Bert Westendorp. Maar de scherp vlaggende grensrechter van Go Ahead constateerde buitenspel wat door de scheidsrechter werd opgevolgd. Niet veel later werd een volley van een Go Ahead middenvelder na een afgeslagen corner door SV Twello keeper Jay Koster uit de kruising gehaald. Langzamerhand kreeg Twello meer grip op de wedstrijd en na een beoordelingsfout van de achterhoede van Go Ahead tikte Bert Westendorp rustig de 0-1 in. Niet veel later beloonde de sterk spelende Bert Westendorp zichzelf en SV Twello door na een goede pass van Marijn Ruijl de bal over de keeper van Go Ahead te lobben, 0-2.
Na rust was het Go Ahead dat direct aandrong maar tot goede kans kwam het niet. Toen een schot van Jannick Gorter na een intelligent overstapje van Max van Veen, de bal via een verdediger in het goal zag gaan leek het na een uur spelen de wedstrijd gespeeld te zijn, 0-3. Go Ahead bracht nog een extra aanvaller in en dit resulteerde rond de 65e minuut tot de 1-3. SV Twello had in die fase moeite de organisatie te houden, gelukkig won SV Twello keeper Jay Koster (die wederom liet zien een zeer goede keeper te zijn) een 1 tegen 1 situatie, zodat niet direct de aansluitingstreffer gemaakt werd. Trainer Martin Berends bracht Max Smaal, die als B junior deze middag zijn debuut maakte en tijdens trainingen al had laten zien een versterking te zijn voor de selectie, in om het offensieve spel van Go Ahead op te vangen. Een kwartier voor het einde van de speeltijd raakte een speler van Go Ahead dusdanig geblesseerd dat de wedstijd gestaakt werd. Hopelijk is SV Twello zeer binnenkort in staat de drie punten alsnog mee te nemen naar de Zuiderlaan. Op naar de volgende wedstrijd op 9 november 2014 om 14.00 uur thuis tegen Emst.
woensdag 5 november 2014