Klarenbeek- Het Boshuis Klarenbeek presenteert op zaterdag 12 september een swingende avond terug in de tijd met Engelstalige muziek uit de sixties, seventies en eighties. De DS Band speelt die als geen ander en doet dat al sinds de jaren negentig.
De zesmansformatie uit de omgeving van Deventer brengt een geweldige en gevarieerde set-list mee met muziek die uiteraard ook uitnodigt tot dans en voel je vooral vrij om lekker los te gaan.
Kom met vrienden of familie en maak er een heerlijk feestje van. Voor degenen die niet dansen: kom ook en geniet mee van de muziek van deze heerlijke band.
Zaterdag 12 september, Het Boshuis, Kerkweg 2, Klarenbeek, Aanvang 20.00 uur.
Entree € 10,00 inclusief eerste drankje.
TICKETS: www.hetboshuisklarenbeek.nl/tickets . Mits niet uitverkocht zijn er ook kaarten aan de zaal verkrijgbaar
woensdag 26 augustus 2026
