Deventer- De Deventer IJsclub (DIJC) heeft € 852,- overgemaakt naar Spieren voor Spieren. Dit bedrag is het inschrijfgeld dat leden betaalden voor deelname aan de jaarlijkse recordwedstrijden in Heerenveen.
Organisator Hans Westerhof heeft zijn best gedaan om de kosten voor de organisatie van deze wedstrijd volledig met sponsorgeld te dekken, zodat het inschrijfgeld kon worden overgemaakt naar Spieren voor Spieren.
Waarom Spieren voor Spieren?
Spieren voor Spieren is een stichting die zich inzet voor kinderen met een spierziekte. Hun motto: Gezonde spieren zetten zich in voor zieke spieren. Bekende ambassadeurs zijn Sven Kramer en Louis van Gaal. Daan Mus is één van de vele kinderen met een spierziekte en ook een van de gezichten van Spieren voor Spieren. Hij is tevens een familielid van Hans Westerhof. Zo werd de link met DIJC snel gelegd. Op de foto zie je de symbolische overhandiging van de cheque door alle pupillen van DIJC aan Daan.
DIJC heeft zich voor lange termijn verbonden met Spieren voor Spieren. In de toekomst zullen meerdere acties volgen waarbij gezonde schaatsspieren zich inzetten voor zieke spieren.
woensdag 12 november 2025
