Een unieke inkijk in het leven van een militair op missie, door LT-KOL. B.D. AUDREY PRINS, veteraan

Voorst- Donderdag 6 november komt Audrey om 14.00 uur in de Benring vertellen over haar uitzending naar Egypte, Israël en de Westbank, zij komt een persoonlijk verhaal vertellen van dienst en vrede.

Over de spreker
Lt. Kolonel buiten dienst Audrey Prins diende jarenlang bij de Nederlandse krijgsmacht en maakte deel uit van een vredesmissie in het Midden Oosten. Tijdens deze lezing vertelt zij over haar ervaringen in het missiegebied, de uitdagingen van internationaal vredeswerk, en de persoonlijke impact van uitzending.

Audrey Prins Luitenant-Kolonel b.d. – Koninklijke Luchtmacht - veteraan

Werken en wonen als militair op uitzending in het Midden-Oosten

Gedurende haar loopbaan bij defensie heeft zij als luchtmachtofficier gediend. Na de opleiding volgden diverse functies op nationaal en internationaal gebied. Audrey heeft drie uitzendingen op individuele basis gedraaid, alle 3 in het Midden Oosten: Egypte, Israël en in Palestijnse gebieden.

Gedurende de uitzendingen heeft zij vele ervaringen op mogen doen, niet alleen op werk/politiek gerelateerd gebied maar ook mogen beleven hoe het echte leven van de lokale bevolking in oorlogssituatie of in tijden van relatief rustige situaties (koude vrede) er uit ziet.

Tijdens haar lezing spreekt zij o.a. over uitdagingen in het werk, weg van huis, in mindere prettige en/of goede leefomgeving en de cultuurverschillen.

Wat kun je verwachten:

Een unieke inkijk in het leven van een militair op missie

Verhalen over samenwerking tussen culturen

Persoonlijke ervaringen uit de frontlinie van vredeshandhaving

Beelden en anekdotes uit Egypte en de Westbank

Iedereen is welkom en de kosten zijn €2,00 p.p. incl koffie/thee en iets lekkers

woensdag 29 oktober 2025

Deel dit bericht
Advertentie
Meer Algemeen nieuws