Huldiging Vrijwilligers van de Sint Antoniuskerk in De Vecht

De Vecht- Tijdens de Nieuwjaarstoespraak is het gebruikelijk dat er aandacht wordt besteed aan de vrijwilligers die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor de kerk. Twee trouwe leden werden voor hun bijzondere verdiensten in het zonnetje gezet.

Annie Jansen
Zij is wel het trouwste lid van het Antoniuskoor. Wanneer zij er niet is dan loopt het in het honderd omdat zij zorgt voor de liederen die gezongen gaan worden die passen bij een viering in het Nederlands of in het Latijn. Is het een woord/communie dienst of een eucharistieviering. Dat alles zoekt zij uit, maakt het programma en zorgt dat ieder dat ter beschikking heeft. Deze taak heeft zij 15 jaar geleden op zich genomen. In het geval de organist er eens niet is, dan is het Annie die op het orgel de toon aangeeft. Daarvoor zijn wij haar dank verschuldigd en dat willen wij benadrukken door haar de Antoniusspeld toe te kennen en nieuw ereteken speciaal ontworpen voor onze geloofsgemeenschap.

Anton Bouwmeester
Anton zet zich eigenlijk zijn hele leven al in voor onze geloofsgemeenschap. Als bestuurslid, als acoliet en als wijkcontactpersoon. Anton was ook degene die de hele wijkindeling heeft gemaakt zodat er wijkcontactpersonen konden worden aangesteld daar plukken we nu de vruchten van. Hij is betrokken bij de verzorging en bezorging van het contactblad VITA en bij Kerk Balansactie. Maar ook als koster, tuinman maakt hij zich verdienstelijk. Hij is de schrijver van het boekje 75 jaar Sint Antoniuskerk. Nooit wordt tevergeefs een beroep gedaan op Anton Bouwmeester. Het is om deze redenen dat Anton Bouwmeester ook de Antoniusspeld met oorkonde krijgt voor de vele diensten die hij voor ons heeft verricht.

woensdag 18 januari 2012

Deel dit bericht