Open Monumentendag bij Krepel

Klarenbeek- Op zondag 13 september 2026 zijn vanaf 11.00 uur de deuren van Landgoed Klarenbeek weer geopend tijdens Open Monumentendag. Een mooie gelegenheid om het landgoed te ontdekken, rond te kijken in de monumentale gebouwen en meer te horen over de bijzondere geschiedenis van deze plek.

De monumentale fabrieksgebouwen zijn vrij toegankelijk en ook het Fabrieksmuseum is geopend. Hier neemt u een kijkje in het industriële verleden van Landgoed Klarenbeek.
Om 11.00 uur en 14.00 uur zal er een rondleiding verzorgd worden door het park.
Maak een wandeling door de moestuin, neem een kijkje in de kas en ontmoet de vrijwilligers. Zij vertellen u graag meer over de tuin en het landgoed. Daarnaast zijn er huisgemaakte jams en honing van imker Wim verkrijgbaar.

Voor een gezellig moment tussendoor bent u welkom in de Theetuin, waar Fine Food Factory zorgt voor een hapje en een drankje. Ook aan de jongste bezoekers is gedacht: voor hen ligt er een kleurplaat klaar.

Data: zondag 13 september 2026
Aanvang: 11:00 uur
Locatie: Landgoed Klarenbeek (Kopermolenweg 16, te Klarenbeek)

Graag tot dan!

woensdag 9 september 2026

Deel dit bericht