Twello- Ondanks COVID-19 en alle bijbehorende maatregelen zijn we enkele maanden geleden gestart met de voorbereidingen voor dé Beursvloer. Na de persconferentie van 6 mei jl. zien wij voldoende perspectieven om door te gaan op de ingeslagen weg. De weg naar een waardevolle editie van onze Beursvloer. Misschien wel waardevoller dan ooit, want er is mogelijk geen geschikter moment om ‘samen te scoren’. De Beursvloer is namelijk hét maatschappelijke evenement waarbij er louter gehandeld wordt met gesloten beurs.
De Beursvloer Voorst steunt de lokale ondernemers en uiteraard de verenigingen en stichtingen. Tijdens de Beursvloer kunt u zakendoen op lokaal niveau en uiteraard is er ruimte om ‘bij te praten’ in ons Beursvloercafé.
Lokaal en loyaal is daarom ook ons credo!
We begrijpen dat u momenteel andere zaken prioriteit geeft, maar toch willen wij u alvast uitnodigen. U kunt zich aanmelden via www.beursvloer-voorst.nl. Uw aanmelding kan zonder opgave van reden weer teruggedraaid worden.
Kijk ook op onze website voor meer informatie. Bijvoorbeeld voor voorbeelden van deals uit het verleden. Uiteraard houden we de landelijke ontwikkelingen in de gaten en houden we u via mail en de website op de hoogte.
Belangrijke informatie Beursvloer Voorst
Datum: woensdag 28 oktober 2020
Locatie: Klein Twello, Maarten Tromplaan 2 Twello
Aanmelden via: www.beursvloer-voorst.nl
Programma:
17.30 uur: Ontvangst
18.00 uur: Start beurshandel
19.30 uur: Einde Beurshandel & borrel
woensdag 13 mei 2020