Eindfeest Jeugdcentrum De Hulsbosch!

Klarenbeek- “The End” wordt het laatste wapenfeit van Jeugdcentrum De Hulsbosch. Om Klarenbeek en omstreken nog eenmaal een reeks mooie activiteiten te bieden, organiseren de Kajotters en het bestuur van Jeugdcentrum De Hulsbosch op vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 september een fantastisch afscheidsweekend. Locatie is het Dokter Blokplantsoen in het centrum van Klarenbeek.

Het weekend wordt op vrijdagavond geopend met een bloedstollende spooktocht onder de aansprekende titel “Dead End”. De aanvangstijd is 20.30 uur. Deelname is mogelijk vanaf elf jaar. Kinderen tot en met veertien jaar kunnen onder begeleiding deelnemen. Je kunt met een groep van zes tot acht personen meedoen. Denk je: “Dat durf ik wel aan!”, stuur dan je opgave, uiterlijk 1 september, naar kajotters@hotmail.com.
Op zaterdagmiddag staat voor de allerkleinsten de leuke show Warboel op het programma. De kinderen in de leeftijd van acht tot en met vijftien jaar kunnen zich helemaal vermaken met een super zeskamp. Zaterdagavond is het feest voor iedereen. De band MmoozZ en DJ Jeroen zullen zorgen voor de muzikale component. Het weekend zal afgesloten worden met een reünie op zondagmiddag.

woensdag 21 augustus 2013

Deel dit bericht