Twello- Paula Cromme, Jacquelien Veldhoen en Hilde Klunder zingen al jarenlang samen in groepen, maar sinds een jaar met z’n drieën. Et Voilà!. Ze zingen uit passie voor muziek en willen het publiek meenemen in een ratjetoe van Franse chansons, jazzy- blues tot pop en ook nog liedjes daartussen.
De voornaamste reden voor een selectie is dat de muziek hen raakt en dat we het leuk vinden. Ze hebben alle drie verbinding met Twello en vinden het leuk zo iets terug te geven. Een greep uit het repertoire: “Une belle histoire” van Michel Fugain - “Voilà” van Barbara Pravi - “Summertime” van George Gershwin - “Say a little prayer” van Burt Bacharach - ”Omarm me” van BlØf - “Fix you” van Cold Play - “May it be” van The Lord of the Rings. Het geheel staat onder muzikale begeleiding van Hans Mol.
Locatie: Martinuskerk Twello, vrijdagavond 24 oktober, 19:30 uur tot 20:30 uur (inloop 19:00 uur). Entree: gratis, er staat een collectebus bij de uitgang voor een vrije gift, om het concert rendabel te maken. Facebook: Et Voilà. Email: etvoila.ensemble@gmail.com
woensdag 8 oktober 2025