Gratis lezing bij M.C. de Megafoon.

Twello- Vrijdag 27 februari bent U welkom om van de reisverhalen van Oskar Verkamman te genieten in ons clubhuis.

Oskar Verkamman is een gepassioneerd spreker over solo motorreizen en avontuur. Tevens is hij auteur van boeken over zijn reizen.

Oskar vertelt boeiende verhalen die de geest prikkelen en de harten van het publiek raken. Tijdens zijn presentatie neemt hij je aan de hand van zijn verhalen, anekdotes, foto’s en filmpjes mee op een reis vol avontuur, zelfontdekking, mooie landschappen en onvergetelijke ontmoetingen.

In zijn reisboek ‘Onbekend Zand’ laat Oskar Verkamman je kennis maken met landen als Koerdistan, Iran, Irak en Saoedi-Arabië. Soms door een magistraal landschap, maar soms ook een eindeloze rit door duizend kilometer leegheid. Hij stapt onverschrokken het onbekende zand van de woestijn in, waar hij geleidelijk een band mee opbouwt. De landen hebben een diepe en soms gewelddadige geschiedenis en de mensen vaak een aangrijpend verhaal. Beleef de spanning van een nachtelijke rit door het duistere Bagdad. De adrenaline van een achtervolging door de geheime politie in Saoedi-Arabië en de rust van overnachten in een tent diep in de uitgestrekte woestijn.

Vanaf 20:00 uur bent U welkom en om 20:15 begint het programma met een korte introductie van Motorcross talent Abel Haagen, Wees op tijd om een stoel te bemachtigen.

woensdag 25 februari 2026

Deel dit bericht
Advertentie
Meer Algemeen nieuws