Zutphen- Op Palmzondag begint de Goede Week waarin christenen over de hele wereld toe leven naar de dagen waarop ze het lijden, het sterven en de opstanding van Jezus uit de dood herdenken.
De Goede Week is in het christendom de naam voor de week vanaf Palmzondag tot Stille Zaterdag. Het zijn de laatste zeven dagen van de Vasten of Veertigdagentijd
Op Palmzondag eerste dag van de Goede Week. wordt door christenen de blijde intocht van Jezus Christus in Jeruzalem gevierd.
Jezus komt Jeruzalem niet onopgemerkt binnen. Hoewel hij op een ezeltje zit, behandelt het volk hem als een koning. En dat is Hij: koning van Israël. Ze verstaan alleen nog niet wat voor een koning Hij wil zijn. Ze leggen hun jassen neer om erover te lopen.
De Vespers van Palmzondag op 28 maart 2021 en de Vespers van Paaszondag op 4 april 2021, beginnen beide om 16.30 uur en worden gehouden in de St. Janskerk, Nieuwstadskerksteeg 2, 7201 NH Zutphen .
Boekjes met de Latijnse en Nederlandse tekst worden de bezoekers voor de duur van de viering ter beschikking gesteld. Er is een verzoek voor een
vrijwillige bijdrage.
In verband met de corona-regels zal er dit jaar geen processie zijn van achter uit de kerk en zingen zij noodgedwongen in een kleine bezetting van vier zangers.
In verband met de corona maatregelen zijn er per viering maar 30 zitplaatsen beschikbaar. U dient zich vooraf aan te melden op: info@getijdenkoorstjanzutphen.nl of scan bijgaande QR-code met uw smartphone. Voor meer informatie zie: www.getijdenkoorstjanzutphen.nl
woensdag 24 maart 2021