“Paradijsvogels” voor de St. Martinusschool Bussloo

Bussloo- Ter gelegenheid voor het afscheid van Directrice Ginny van der Zee was er een speciale verassings dag georganiseerd op vrijdag 11 Juli 2025. De school was voor 1 dag buiten omgetoverd tot een camping. Tenten, een grote camper, ligstoelen en parasols werden uitgestald rondom de school. Rita de conciërge had zelfs een houten caravan in elkaar getimmerd waar alle kinderen een mooie tekening of boodschap voor juf Ginny op mochten tekenen en of schrijven. Allerlei leuke workshops waren er te doen en een zelfgemaakte lunch door de kinderen voor de grote buitenpicknick stond klaar, zelfgemaakte pizza’s uit de buitenoven, een open podium en een prachtig gezongen afscheidslied dat juf Leonie begeleide op haar akoestische gitaar.

Ginny heeft er lang over na gedacht om het besluit te nemen te stoppen met haar functie als Directrice van de St. Martinusschool Busslool. Ginny heeft besloten om samen met haar man een tijd te gaan reizen. Daarna gaat Ginny weer verder met leren en kijkt dan wat er nog meer op haar pad komt om te gaan doen voor werk.

Ginny genoot altijd erg van alle soorten kinderen op school. Ook genoot Ginny van de Kunst & Natuurlessen die Anneke Winterman aan alle leerlingen van de St. Martinusschool Bussloo gaf. Ginny wilde graag een bijzonder kunstwerk aan de school nalaten. Vandaag werd dit bijzondere kunstwerk onthuld buiten op het podium naast de school. Alle leerlingen hebben met mozaïek steentjes hun eigen paradijsvogel gemaakt. Ginny vindt namelijk dat elke leerling op de school zichzelf mag zijn en op deze school ook zichzelf durft te zijn. De leerlingen zijn net als “paradijsvogels” elk uniek. Anneke Winterman beeldend kunstenares en beeldend kunstdocent heeft alle kunstwerken bij elkaar samengebracht dat nu een kleurrijk tweeluik is geworden.

De man van Ginny en haar zoon waren tijdens deze bijzondere afscheidsdag ook aanwezig en hebben het tweeluik direct netjes opgehangen in de hal bij binnenkomst.

Ginny van der Zee heeft de school ook een bijzonder bankje gegeven waar de tekst IEDEREEN HOORT ERBIJ in is gemaakt. Elk kind hoort erbij en als je even niemand hebt om mee te spelen en je nergens mee mag doen dan ga je op dit bankje zitten. Andere kinderen kunnen dan zien dat je het even niet meer weet en graag mee wil doen, er zijn dan vast andere kindjes die dan vragen of je mee wil spelen.

We gaan Ginny van der Zee enorm missen! Ze was niet alleen directrice maar stond ook regelmatig voor de klas op de St. Martinusschool. Ze kende elk leerling en heeft ook elke leerling een bekertje meegegeven met hieraan het unieke talent van hem of haar. Daarnaast had Ginny een luisterend oor voor iedereen, zorgde voor een prachtig natuur speel schoolplein met nieuwe waterpomp, organiseerde van alles, stond altijd in de ochtend voor bij het hek alle leerlingen op te wachten voordat de school begon, was oplossingsgericht, rustig en heel erg lief ook. Iedereen van de St. Martinusschool wenst Ginny van der Zee een prachtige reis toe!

woensdag 16 juli 2025

Deel dit bericht