Voorst- Op 20 en 21 februari vierde de Hélène H. Wilkensgroep BadenPowelldag om de geboortedag van Lord Baden Powell, de grondlegger van Scouting, te herdenken.
In totaal 6 Welpen, 9 Scouts, 3 Explorers èn 2 nieuwe leidinggevenden werden geïnstalleerd. Deze hoofdrolspelers legden allemaal hun belofte af en aan iedereen werden de traditionele sneeuwklokjes uitgedeeld.
Traditioneel werd ook het motto voor het komende jaar gelanceerd:
“Scherm uit, avontuur aan, maak vrienden bij Scouting Voorst!”
In deze tijd van toenemende digitalisering en individualisering misschien wel de oplossing. Want Scouting betekent: spelen, groeien, leren, zoveel mogelijk buiten, met oog voor elkaar en de natuur.
Dat klinkt allemaal heel serieus, maar belangrijker is natuurlijk samen lol hebben, plezier maken, spannende en uitdagende dingen ondernemen en vrienden voor het leven maken. Dat gun je toch elk kind? En is Scouting alleen voor jongens? Welnee zeggen alle meisjes van ScoutingVoorst: Meiden zijn hartstikke welkom!
Enthousiast geworden en minimaal 7 jaar? Stuur een mail naar info@scoutingvoorst.nl om doe 4 x vrijblijvend mee.
woensdag 4 maart 2026
