Wedstrijd overzicht week 48

Activia

Zaterdag 30 november
14.30 Rheden 3 – Activia
Zondag 1 december
14.00 Warnsv Boys 1 – Activia 1
11.30 Diepenveen 2 – Activia 2
10.00 Epse2 – Activia 3
Vrouwen
10.30 Activia – WWNA

CCW ’16
Zaterdag 30 november
15.00 Apeldoorn 10 - CCW 2.
14.00 CCW 3 – Victoria Boys 3
Zondag 1 december
14.00 Raalte 1 - CCW 1
13.00 Be Ouick Z 2 - CCW 2
10.30 CCW 4 – Davo 4
Vrouwen
11.30 AZC/Eefde 1 - CCW 2

Terwolde
Zondag 1 december
14.00 UD 1 – Terwolde 1
11.30 Terwolde 2 – Alexandria 3
09.30 Terwolde VE1 – WWNA VE1
Vrouwen
11.30 Terwolde 1 – Schalkhaar1
12.00 Raalte 2 – Terwolde 2

Twello
Zaalvoetbal zuiderlaan
Vrijdag 29 november
19.30 Twello 1 – Teuge 1
20.30 Twello 4 – SMR 4
elders
21.00 RDC 5 – Twello 5
22.30 Apeldoorn 2 – Twello 2
Veldvoetbal
Zaterdag 30 november
14.00 Twello 2 – Be-Quick Z. 2

Zondag 1 december
10.00 Twello VE – AZC VE
10.30 Sallandia 2 – Twello 2
10.30 Go-Ahead D. 5 – Twello 3
14.00 Twello 1 – Deventer 1

Teuge
Zaterdag 30 november
15:00 Teuge 1 - Terschuurse Boys 1
12:30 Teuge 2 - Stroe 3
14:30 Teuge 3 - csv Apeldoorn 4
14:30 Gorssel 3 - Teuge 4
14:30 Teuge 5 - Rheden 5
Vrouwen
12:30 Zelos 2 - Teuge 1

Voorst
Zondag 1 december:
14:00 Voorst 1 - Raitti/Socii 1
10:00 Voorst 2 - Columbia 3
09:30 KCVO 6 - Voorst 4
10:00 Voorst 5 - WSV 10

Voorwaarts
Donderdag 28 november
Volleybal Jachtlust
19.00 Voorwaarts DS6 – Avior DS10
19.00 Voorwaarts HS2 – SalVo’18 HS2
19.00 Voorwaarts DR2 – Volley Voorst DR2
21.00 Voorwaarts DS3 – Dros Alterno DS7
21.00 Voorwaarts HS3 – Dros Alterno HS5
21.00 Voorwaarts HS4 – Salvo ’18 HS3

Zaterdag 30 november
Handbal Jachtlust
19.00 Voorwaarts DS4 – AHV Achilles DS2

Zondag 1 december
Voetbal De Laene
09.30 Voorwaarts T 9 – SC Klarenbeek 2
09.30 Voorwaarts T VE1 – TKA VE1
11.30 Voorwaarts T 2 – Grol 2
11.30 Voorwaarts T 4 – Markelo 2
11.30 Voorwaarts T 5 – Beekbergen 2
11.30 Voorwaarts T 6 – Warnsveldse B. 3
Handbal Jachtlust
11.00 Voorwaarts DS5 – Ewijk/LHC DS4

woensdag 27 november

Deel dit bericht
Advertentie
Meer Algemeen nieuws