Twello- Het middelpunt van de stedendriehoek, Twello, staat komend weekend weer bol van allerlei activiteiten tijdens het Klompenfeest. Vier dagen feest met voor een ieder wat wils.
Het dorpsfeest wordt donderdagavond in gang gezet met een drietal knallers. DJ Roy, The Ultimate ABBA Tribute en The Dirty Daddies zijn te zien en te horen tijdens een avondvullend programma in de feesttent op het Marktplein.
Zoals al jarenlang gebruikelijk gaat op vrijdag de schooljeugd aan de slag met Oud-Hollandse spelen. De braderie en kermis gaan eveneens van start, en zal drie dagen lang het toegestroomde publiek vermaken. Muziekliefhebbers kunnen op het Dorpsplein of het Marktplein terecht voor resp. de Allround coverband Impact en Bizzey.
Zaterdagmorgen kan men al vroeg terecht bij het ‘Koeien Kiek’n’ en daarna kunnen de senioren in Jachtlust genieten van een optreden van de Neighbours Sisters. ‘s Middags is het Dorpsplein het podium voor het Multicultureel festijn, met D’Choice en Bull’s Jam. Op het Marktplein staan de Toppers van Oranje (16 man sterk). ‘s Avonds staan de Heeren van Aemstel en de Bounties op het podium.
De zondag begint met een samenkomst op het Dorpsplein, ds. Arie Braakman en pianist Mike Boddé geven acte de présence . Maar ook de fietstocht en oldtimertoertocht staan op het programma evenals het optreden van een vijftal dweil orkesten. Maar ook de K3Tribute band en de Sfeermakers treft u aan. Bram Krikke en Stefan staat vanaf 19.00 uur op het Marktplein.
Kortom genoeg te doen dus tijdens het klompenfeest. Voor het volledige programma zie de speciale uitgave van de klompenkrant.
woensdag 30 augustus 2023