Duurzame wandeling ScoutingVoorst

Voorst- Met een verwachte gevoelstemperatuur van min 10 graden had de organisatie van de Nieuwjaarswandeling Scouting Voorst het verwachte aantal wandelaars bijgesteld. Ten onrechte, Voorster wandelaars bleken niet ‘van suiker’, want maar liefst 100 wandelaars genoten van een frisse, maar prachtige wandeling.

De middag startte met een warm welkom en applaus voor alle bikkels door groepsbegeleidster Gerrie Beltman, gevolgd door een shout-out (of is het scout-out?) aan de Stichting Voor Elkaar van ledenorganisatie Univé Stand & Land voor hun donatie. Met deze ondersteuning is geïnvesteerd in duurzaam en herbruikbaar serviesgoed (o.a. soepkommen en borden). Wegwerpservies is daardoor grotendeels verleden tijd, wat perfect past bij de visie van Scouting.

De route voerde vervolgens over landgoed Beekzicht, deels over het Beekweidenpad (klompenpad). Met een drinkpost halverwege, soep + broodje burger na afloop, veel gezelligheid en bijpraten was het een middag ‘voor in het boekje’.

De catering werd verzorgd door de Explorers en Stam voor een bijdrage aan hun zomerkamp! Een mooie traditie, de Nieuwjaarswandeling van Scouting Voorst. Volgend jaar weer!

woensdag 14 januari 2026

Deel dit bericht