Stralende clubkampioenen bij PC en LR Enkruiters

POSTERENK- Op 30 september waren de jaarlijkse clubkampioenschappen van PC en LR Enkruiters. Het was tot het laatst spannend of de kampioenschappen doorgang konden vinden. Dit vanwege de vele buien in die week. Gelukkig was het weer vanaf zaterdagmiddag goed en was er zelfs een zonnetje. Zondagochtend werd er al vroeg aan de dressuurbanen gewerkt, omdat er zaterdags niet gesleept kon worden werd dat in alle vroegte op zondag al gedaan, de dressuurbanen lagen en dus tiptop bij toen de eerste mensen arriveerden. Een sportieve strijd werd er geleverd. Er waren weer vele prijzen te verdelen bij de pony's. In de B dressuur was er een 1ste prijs voor Cherony Holtman met Mis Bonanza 185 punten, 2de was Shannen Otterlo met Almost Black met 182 punten, in de L dressuur was Colette Bruin de winnaar met 203 punten, tweede werd Eva Rietkerk met 192 punten, in de groen dressuur was er een eerste prijs voor  Sil Overvelde met Jojo met 185 punten. Colette Bruin met Bobby SB is met haar mooie punten dressuurkampioen geworden. In het springen waren er prijzen voor Lotte van der Kroft met Panta, zij was de winnaar in het groen springen, tweede was Frederique Kuiper met Bo Spirit. In het B springen was de eerste prijs voor Sharita Dekany met  Cacharel. In de gecombineerde rubriek L en M springen was het Colette Bruin met Bobby die hier de eerste prijs wegkaapte. Door de snelle barragerit van Sharita werd zij met Cacharel springkampioen bij de pony's. Sharita werd niet alleen springkampioen, maar ook clubkampioen bij de pony's.

Dressuurkampioen
De paarden streden in de B, L en M dressuur. IN de B dressuur was het Manon de Haan met Bonnie die de eerste prijs weghaalde, gevolgd door drie 2de prijzen voor Ans Strepel met Ufalet, Harriet Musch met Asikira en Nikita Wilken met Tenda. In de L dressuur was de winst voor Leontine Bruin met B007. In de M dressuur ging Margriet Tijhuis met Viva aan de haal met de eerste prijs. Aan de punten van Leontine was niet te tippen, met 195 punten mag zij zich dressuurkampioen noemen. Ook de paarden deden erg hun best bij het springen, in het groen springen ging de eerste
prijs naar Dinja Blom met Tiego, in het B/L springen was Leontine Bruin in de barrage het snelste, Nikita Wilken met de drachtige Tenda werd tweede. Leontine werd ook in het springen kampioen met al twee kampioenstitels op zak kon de laatste titel, namelijk Clubkampioen 2012 haar niet meer ontgaan.

woensdag 10 oktober 2012

Deel dit bericht